Vedoucí pekařství 13.mzda a měsíční bonusy

Manuvia, a. s.

Místo práce
Karlovy Vary, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
44 000 - 64 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáme nadšeného vedoucího pekárny! Připojte se k našemu týmu v mezinárodní firmě a dodejte naší pekárně tu správnou chuť úspěchu. Pokud máte vášeň pro pečení a chuť růst, zašlete nám Váš životopis!

  • řízení výrobního oddělení a prodeje a vedení zaměstnanců
  • řešení nástupů, vzdělávání zaměstnanců a plánování směn
  • zajištění objednávky surovin
  • dohlížení na HACCP a dodržování hygienických nároků

Zaměstnanecké výhody, benefity

  • práci ve stabilní mezinárodní firmě s přátelským kolektivem
  • nadstandardní mzdové ohodnocení
  • 13. mzdu a měsíční bonusy
  • stravenky
  • příspěvek na pracovní oděv 1000 Kč/měsíc
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • sleva na každodenní nákup

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Výroba potravin, nápojů a tabákových výrobků

praxe v oboru pekařství min. 3 roky
znalost technologických postupů výroby a obsluhy zařízení
znalost MS Office

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Počet let praxe

3

Osobnostní předpoklady a dovednosti

  • praxe v oboru pekařství min. 3 roky
  • znalost technologických postupů výroby a obsluhy zařízení
  • znalost MS Office

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme Manuvia a hledáme pracovníky do různých oblastí. Najdeme Vám práci na míru.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců

Kontakt

Kontaktní osoba: Michaela Bielaková
E-mail: poslat životopis
ID: 4835451  Dátum zverejnenia: 21.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 44 000 Kč/měsíc