Presun materiálu k výrobnej linke- Obsluha VZV - Operátor výroby - KE - Interný stav

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Košice
1 100 - 1 700 EUR/mesiacHrubá mesačná mzda od 1500,- EUR : Základná mzda + variabilná mzda + zákonné príplatky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme pomocného tlačiara-operátora s VZV na prácu pri moriacej linke a výrobe obalového materiálu. Ak si šikovný a nevadí Ti fyzická práca, máme pre Teba skvelú ponuku!
Náplň práce:
- obsluha VZV, prísun a nakladanie palety do podávača plechov, vyberanie palety z vykladača
- príprava a prísun materiálu k linke (plech, lak, palety) podľa zákazkového listu
- prehľad v sklade lakov – druhy a použitie lakov, príprava lakov podľa zákaziek
- meranie viskozity, teploty laku, nánosu a záznam do tabuľky
- obsluha a zoradenie vykladacej časti lakovacej linky, nastavenie zrovnávania plechov
- výmena dielcov pri poruchách (pásy, ložiská, valce) – záznam do knihy údržby
- práca so skenerom, správne zadávanie dát pri jednotlivých prechodoch a skenovaní lakov
- odvoz obalov do kontajnerov, vývoz poškodených plechov na skladisko nebezpečného materiálu
Typický deň na pozícii pomocného tlačiara-operátora s VZV:
- ráno príchod na pracovisko, následne príprava a prísun materiálu k linke
- obsluha VZV a práca s lakovacou linkou
- výmena dielcov pri poruchách a záznam do knihy údržby
- odvoz obalov do kontajnerov a vývoz poškodených plechov na skladisko nebezpečného materiálu
Pracovná doba:
- 4 zmeny - ranná, nočná zmena - 12 hod - 2 dni voľno
Ak Ťa zaujala táto pozícia, neváhaj a pošli nám svoj životopis!

- Môžeš sa tešiť na súdržné pracovné prostredie, kde sa ti bude dobre pracovať.
- Vďaka korporátnemu životnému poisteniu budeš mať istotu, že si v prípade nečakaných udalostí dobre zabezpečený.
- S doplnkovým dôchodkovým sporením a príspevkom zamestnávateľa výške 2% budeš mať zabezpečený aj svoj dôchodok.
- Príspevok na pitný režim ti pomôže udržať sa hydratovaným počas celej pracovnej doby.
- Naša firma si váži svojich zamestnancov a v prípade životných jubileí ťa odmeníme.
- S aplikáciou UpBalansea a 50% príspevkom zamestnávateľa budeš mať prístup k rôznym wellness aktivitám a zlepšíš si tak svoje fyzické a psychické zdravie.

Informácie o výberovom konaní

Sme Manuvia a hľadáme pracovníkov do rôznych oblastí.
Nájdeme Vám prácu na mieru.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Silná a stabilná spoločnosť s dlhoročným pôsobením v Košiciach. Výroba obalového materiálu pre potravinársky priemysel.

Požiadavky na zamestnanca

- Pomocný tlačiar - operátor s VZV - práca pri moriacej linke - výroba obalového materiálu
- Chuť pracovať, prax na VZV vozíku, zmysel pre poriadok a čistotu
- Skúsenosti vo výrobe výhodou, flexibilita a ochota pracovať na rôznych pozíciách
- Aktívny prístup, chuť sa učiť nové veci, vysoká miera samostatnosti
- Typicky požadované vzdelanie nie je potrebné, ale vítané.

Skúsenosti vo výrobnej spoločnosti- výhodou
Prax na VZV vozíku
Flexibilita a ochota pracovať na rôznych pozíciách v rámci výroby
Aktívny prístup , chuť sa učiť nové veci , vysoká miera samostatnosti
Zmysel pre poriadok, čistotu a dodržiavanie pravidiel

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Edita Závodná
E-mail: poslať životopis