Servisný technik UPS s platnými certifikátmi

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Bratislava
1 800 - 3 000 EUR/mesiacvýška mzdy podľa praxe kandidáta + mnoho benefitov spoločnosti

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pozícia je obsadzovaná pre spoločnosť, ktorá poskytuje riešenia v oblasti návrhu, realizácie a prevádzky dátových centier.
Pri danej pozícii Servisného technika UPS záložných zdrojov je zabezpečené technické školenie kompletne hradené firmou. Je podstatné, aby kandidát mal záujem o danú oblasť - aby mal par. 22 a prax s inštaláciou elektrických zariadení.

Servis záložných zdrojov je naozaj dôležitý.
Buď efektívny a pridaj sa do tímu servisných technikov v stabilnej spoločnosti.

Pracovná náplň:

• Servisné zásahy v dátových centrách (UPS, motorgenerátory, elektro a monitoring)
• Inštalácia a servis záložných zdrojov UPS
• Komunikácia so zákazníkmi a dodávateľmi ohľadom vykonania servisných zásahov
• Analýza a vyhodnotenie a riešenie problémov
• Spolupráca so servisným a projektovým tímom pri projektových realizáciách a návrhu servisných riešení

• Príjemné pracovné prostredie a možnosť sebarealizácie a odborného rastu
• Služobné auto
• Služobný notebook a telefón
• Stravná karta
• Technické školenia (hradené spoločnosťou)

Požiadavky na zamestnanca

• SŠ vzdelanie elektrotechnického zamerania
• § 22 podľa elektrotechnickej vyhlášky - PODMIENKOU
• Skúsenosť so záložnými zdrojmi UPS + platný certifikát v oblasti UPS - PODMIENKOU
• Ochota cestovať za zákazníkom
• Znalosť MS Office
• Samostatné jednanie a proaktívny prístup

Sme Manuvia a hľadáme pracovníkov do rôznych oblastí.
Nájdeme Vám prácu na mieru.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Veronika Debnárová
E-mail: poslať životopis