Senior Payroll Accountant

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Košický kraj
Termín nástupu
ASAP
1 600 - 1 950 EUR/mesiacFinálna mzda závisí od skúsenosti a seniority kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme Senior Payroll Accountant - senior mzdového účtovníka z výrobnej alebo automotive spoločnosti. Ako Senior Payroll Accountant budete mať na starosti spracovávanie miezd zamestnancov závodu a zabezpečenie správneho a včasného vyplácania miezd zamestnancom. Práca Senior Payroll Accountant bude zahŕňať výpočet miezd zamestnancov a jednotlivých zložiek miezd, ako aj štatistickú a analytickú činnosť v oblasti plánovania a čerpania miezd.
Náplňou práce Senior mzdového účtovníka bude:

• Zodpovednosť za spracovanie a administráciu mzdovej agendy spoločnosti, vrátane pravidelného výpočtu miezd zamestnancov a jednotlivých zložiek miezd podľa stanovených parametrov.
• Analytická práca v oblasti plánovania a čerpania miezd, zahŕňajúca štatistickú analýzu.
• Implementácia odmeňovania pre rôzne skupiny zamestnancov podľa interných postupov a pokynov.
• Spracovanie a administrácia jednotlivých častí interných mzdových predpisov spoločnosti.
• Zabezpečenie výkazníctva a odvodových povinností v oblasti sociálneho zabezpečenia a daní.
• Príprava reportov podľa interných aj externých požiadaviek a komunikácia s centrálnym oddelením.
• Tvorba analýz a prehľadov zamestnancov, vrátane zostáv a štatistík.
• Poskytovanie odborného poradenstva zamestnancom v otázkach mzdovej agendy a súvisiacich oblastí.
• Navrhovanie optimálnych riešení problémov a riešenie neštandardných situácií.
• Príprava a pripomienkovanie vnútorných predpisov spoločnosti v mzdovej oblasti.
• Monitorovanie nových legislatívnych zmien a ich implementácia do praxe spoločnosti.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná ponúka širokú škálu benefitov, napríklad:

• 13. plat
• Ročný bonus na základe výsledkov
• Príspevok na cestovné
• Vernostný príspevok
• Dovolenka navyše
• a rôzne ďalšie, ktoré budú prezentované na osobnom stretnutí.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

• Minimálne 3 roky skúseností v oblasti spracovania mzdovej agendy, ideálne vo výrobnej alebo automotive spoločnosti.
• Hlboké znalosti mzdových postupov.
• Silné analytické schopnosti a schopnosť interpretovať dáta a štatistiky.
• Vynikajúce komunikačné a medzipersonálne schopnosti.
• Schopnosť pracovať pod tlakom a dodržiavať termíny.
• Zodpovednosť za správne a včasné vykonávanie mzdových procesov.
• Flexibilita a schopnosť prispôsobiť sa meniacim sa podmienkam a požiadavkám.
• Anglický jazyk aspoň na úrovni B1.
• Samostatné rozhodovanie.
• Odolnosť voči stresu.

Sme Manuvia a hľadáme pracovníkov do rôznych oblastí.
Nájdeme Vám prácu na mieru.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Aneta Repková
E-mail: poslať životopis