Technológ

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Kechnec
1 400 EUR/mesiacfinálna výška mzdy v závislostí od skúseností kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máš technické nadanie a záujem o implementáciu nových procesov na výrobnej linke, chceš sa aktívne podieľať na neustálom zdokonaľovaní procesov týkajúcich sa bezpečnosti, ochrany životného prostredia, kvality a efektívnosti?
Ak áno, potom hľadáme práve teba!
Tvojou náplňou práce bude:
- zabezpečovať rozvoj technológií, určovanie parametrov a stanovenie pravidiel a nariadení
- podpora jednotlivých výrobných úsekov, pre zlepšovanie a riadenie chodu
- sledovať vyskytnuté problémy na výrobných linkách
- pomoc výrobnému tímu pri spustení výroby
- zabezpečovať a monitorovať školenia, tréningy a zaúčania pre priamych robotníkov
-  spolupráca pri určovaní vhodných opatrení pre údržbu závodných podnikových zariadení
- kontroluje a zabezpečuje dodržiavanie firemných noriem, pravidiel v rámci svojej činnosti : ISO TS, ISO 14001, normy OHSAS

- Práca v dynamickej medzinárodnej spoločnosti.
- Práca s high-tech systémami a komponentmi.
Bonus a výhody:
- Veľa firemných akcií a iniciatív (Športové aktivity, Mikuláš, Vianočný večierok, Rodinné dni, Teambuildingy, Zdravý workshop….)
- Bufet: výhodný systém na regeneráciu pracovnej sily zamestnancov
- Multisport karta: jedinečná karta umožňujúca bezplatný vstup do viacerých športových zariadení, každý deň v týždni – mesiaci – roku
- Program rozvoja zamestnancov: kurzy pre sebarozvoj (technické, soft skills, jazyky)
- Bezplatná autobusová kyvadlová doprava pre zamestnancov na vybraných trasách
- Extra bonus za dochádzanie do práce (vybrané destinácie)
- Trainee program pre študentov
- Referral program

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Znalosti z ISO noriem, nástroje kvality FMEA, PPAP a pod.
Predchádzajúce skúsenosti so strojmi a technické znalosti
Schoposť čítať technickú dokumentáciu.
Schopnosť navrhovať technické riešenia pre asembláž komponentov
Schopnosť vyrobiť kvóty na proces na linke
Anglický jazyk základy
VŠ v oblasti strojného alebo elektronického inžinierstva

Sme Manuvia a hľadáme pracovníkov do rôznych oblastí.
Nájdeme Vám prácu na mieru.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Daniela Schlosserová
E-mail: poslať životopis