Neváhajte - hľadáme šikovných montážnikov/operátorov výroby BEZ testov a pohovorov - ubytovania alebo zvoz Mzda až 1217 € Nástup už 16.5.2024

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Malacky
1 217 EUR/mesiacMzda až 1217 € základná mzda od 1017 € + mesačné prémie cca 100 € + dochádzkový bonus 50 € + zmenový príplatok + príplatok za sťažené pracovné prostredie + mimoriadna odmena + príplatky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

​Obsluha výrobnej stanice (zakladanie kovových dielov)
​Obsluha jednoduchých strojov
​Jednoduché montážne práce
​Vizuálna kontrola zvarových spojov - odhalenie nezhodných dielov
​Práca na 8 hodinové zmeny​

​Ubytovanie (3,50 €/noc)
​Možnosť záloh
​Starostlivosť koordinátora

​Zvozy z okolia:
​Skalica - Holíč - Kopčany - Adamov - Gbely - Brodské - Kúty
​Senica - Jablonica - Cérová - Prievaly - Plav.Peter - Plav.Mikuláš - Plav.Podhradie - Sološnica - Rohožník - Kuchyňa - Pernek
​Borský Sv.Jur - Sekule - Moravský Sv.Ján - Závod - Veľké Leváre - Malé Leváre - Gajary - Kostolište - Malacky
​Štefanov - Šaštín Stráže - Šaštín - Borský Mikuláš - Bílkove Humence - Lakš. Nová Ves - Studienka - Malacky​

Informácie o výberovom konaní

Ak Vás ponuka zaujala, pošlite nám Váš životopis.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.5.2024 (ostávajú ešte 4 dni)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Popredný výrobca pre AUTOMOTIVE

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

​Prax z automotive
​manuálna zručnosť
​Ochota práce na zmeny (aj nočné)​

Sme Manuvia a hľadáme pracovníkov do rôznych oblastí.
Nájdeme Vám prácu na mieru.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Mária Masicová
Tel.: +421911337826
E-mail: poslať životopis
ID: 4824591  Dátum zverejnenia: 7.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 217 EUR/mesiac