Technický poradca pre zákazníkov

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Košický kraj
Termín nástupu
podľa dohody
Mzdové podmienky (brutto)
1 900 EUR/mesiacmzda závisí od skúsenosti kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme vášnivého jedinca, ktorý sa chce zapojiť do tímu a poskytovať špičkovú technickú podporu zákazníkom, zlepšujúc ich skúsenosti a spokojnosť. Ak sa chcete podieľať na inovácii a raste v dynamickom medzinárodnom prostredí plnom výziev, máme pre Vás tú správnu príležitosť.

• Poskytovanie technickej podpory zákazníkom týkajúcej sa používania a údržby  dodávaných technológií.
• Koordinácia a poskytovanie technickej podpory technikom.
• Komunikácia so zákazníkmi prostredníctvom interného komunikačného softvéru, e-mailu, chatu alebo telefonicky, pričom primárne sa komunikuje v slovenskom jazyku, ale aj čiastočne v nemeckom alebo anglickom jazyku.
• Spolupráca s technickým tímom a inými oddeleniami na riešení technických problémov a zlepšení služieb pre zákazníkov.
• Aktívne sledovanie a vyhľadávanie riešení technických otázok a problémov zákazníkov.
• Pravidelná aktualizácia a udržiavanie znalostí o dodávaných technológiách a ich funkčnosti.
• Podpora pri implementácii nových technológií a služieb u zákazníkov.
• Prispievanie k rastu a rozvoju oddelenia zákazníckej podpory a služieb.

• Finančný príspevok na stravovanie
• Nadštandardné zdravotné prehliadky
• Príspevok na kultúrne a športové aktivity
• Príspevok zamestnávateľa k DDP (III. dôchodkový pilier)
• Individuálne vzdelávanie a rozvojový plán zamestnanca
• Teambuildingové a iné firemné akcie

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

• Vzdelanie minimálne na strednej škole s maturitou v odbore elektrotechnika podľa vyhlášky č. 508/2009 §22.
• Schopnosť komunikovať  v nemeckom alebo anglickom jazyku na minimálnej úrovni B2.
• Pokročilé počítačové znalosti, vrátane práce s operačným systémom MS Windows, MS Office a všeobecného IT prehľadu.
• Vodičský preukaz skupiny B.
• Skúsenosť v údržbe a servise elektrických, mechanických, pneumatických a hydraulických komponentov.

Sme Manuvia a hľadáme pracovníkov do rôznych oblastí.
Nájdeme Vám prácu na mieru.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Magdaléna Lukčová
Tel.: +421903552792
E-mail: poslať životopis