Inšpektor kvality

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Žilinský kraj
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 200 - 1 350 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do tímu hľadáme šikovného audítora kvality. Pošli nám svoj životopis a my ťa budeme kontaktovať!

- vykonávanie kontroly kvality vstupných komponentov, hotových výrobkov a výrobných procesov,
- identifikácia a dokumentácia odchýlok od štandardov kvality a odporúčanie opatrení na ich riešenie,
- spolupráca s oddeleniami výroby, obchodu a technickej podpory na zabezpečenie kvality produktov,
- prispievanie k neustálemu zlepšovaniu a inováciám vo výrobnom procese.

- 13. plat poskytnutý vo výške 50% v máji a 50% v novembri,
-príspevok na cestovné až do výšky 48 € /mesiac podľa vzdialenosti od miesta trvalého bydliska,
- príspevok na DDS 2%,
- stravné lístky v hodnote 5,85 € / deň ( 5,55 € hradí zamestnávateľ ),
- odmena pri pracovnom a životnom jubileu alebo darovaní krvi,
- príspevok na dovolenku, darčekové poukážky a bonusy za dosiahnutie tímových výsledkov,
- vzdelávanie a jazykové kurzy, zľavy pre zamestnancov, masáže.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Naším klientom je automobilová spoločnosť.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- skúsenosti na oddelení kvality VÝHODOU

Sme Manuvia a hľadáme pracovníkov do rôznych oblastí.
Nájdeme Vám prácu na mieru.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt