Reagujte bez životopisu Можливість для людей з України

Balička v sklade na 4 zmeny

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Bratislavský kraj
1 000 - 1 150 EUR/mesiacPriemerný plat aj s bonusmi 1100€ + Možnosť získať ročný príspevok v hodnote 1300€

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- balenie hotových výrobkov
- vedie evidenciu výroby vo výrobnom liste
- jednoduché pracovné úkony
- práca na zmeny, pondelok - nedeľa / 12 hodinové zmeny (2 dni ranná, 2 dni volno, 2 dni nočná)

- možnosť získať ročný príspevok v hodnote 1 300€ (V prípade že si šikovný a pracovitý)
- stabilné zamestnanie v medzinárodnej spoločnosti
- zamestnanecké benefity (výkonnostná prémia, prítomnostná prémia) všetko zodpovieme na pohovore
- po úspešnom zaškolení perspektíva dlhodobého zamestnania

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Výroba Fólií.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

- zodpovednosť a precíznosť
- manuálna zručnosť

Sme Manuvia a hľadáme pracovníkov do rôznych oblastí.
Nájdeme Vám prácu na mieru.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Viktória Benešová
Tel.: +421910449470
E-mail: poslať životopis