Hľadáme vrcholového manažéra výroby / údržby

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Trnavský kraj
3 000 - 5 000 EUR/mesiacVýsledná mzda môže byť vyššia v závislosti od skúseností kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pozíciu obsadzujeme pre lídra v automotive segmente.

• Organizácia celého výrobného procesu a aktívna spolupráca pri neustálom zlepšovaní výrobných procesov zvarovne alebo lisovne
• Zodpovednosť za plánovanie výroby s ohľadom na termíny zákazníkov
• Odhad požiadaviek na personál, stroje, výrobný čas a náklady, zabezpečenie optimálneho počtu pracovníkov na zmeny podľa vývoja odbytových, technologických, dodávateľských a pracovných podmienok
• Navrhovanie školení, rozvoj talentov v rámci spoločnosti
• Zodpovednosť za plnenie výrobných cieľov – výkon, kvalita, dochádzka
• Zavedenie nástrojov na zvýšenie efektívnosti výrobného procesu
• Monitorovanie KPI produkcie a zodpovednosť za ich plnenie
• Súlad s IATF 16494 a príslušnými internými pravidlami, špecifikácie zákazníkov, účasť na interných a externých auditoch

• Nadštandardné platové podmienky
• Dlhodobá spolupráca
• Možnosť firemného automobilu
• Možnosť profesijného rastu a ďalšieho rozvoja
• Atraktívne externé a odborné školenia
• Zvýhodnený príspevok na stravu (stravovacia karta)
• Príspevok na dopravu
• Bonusy pri pracovných jubileách
• Letný a vianočný príspevok
• Príspevok do DDS

Požiadavky na zamestnanca

• Relevantné skúsenosti s AUTOMOTIVE segmentom ( Lisovne/Zvarovne)
• Hľadáme človeka na dlhodobú spoluprácu na TPP
• Schopnosť viesť  výrobu o 50-100 ľudí
• Znalosť nástrojov na hodnotenie zamestnancov, KPI,OEE, Poka Yoke..
• Odborné znalosti z daného segmentu ( automatizácia, roboty, zvarovne, lisovne)

Sme Manuvia a hľadáme pracovníkov do rôznych oblastí.
Nájdeme Vám prácu na mieru.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Marek Rybárik
E-mail: poslať životopis