BIM Programátor

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Košický kraj
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
1 300 EUR/mesiacMzda OD!: 1 300 eur, mzda závisí od znalostí a skúseností kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme BIM Programátora  s vášňou pre architektúru a technológie. Tvojou úlohou bude tvorba a údržba BIM knižníc, automatizácia opakujúcich sa úloh v BIM modelovaní a integrácia s rôznymi systémami. Znalosť programov ako REVIT a parametrického modelovania je pre nás kľúčová, pričom zručnosti v Blender alebo After Effects sú výhodou. Pridaj sa k nášmu tímu!

• Tvorba a údržba BIM knižníc a komponentov.
• Automatizácia opakujúcich sa úloh v procese BIM modelovania..
• Tvorba dynamických modelov, ktoré sa automaticky aktualizujú pri zmene parametrov.
• Integrácia BIM modelov s inými systémami, ako sú napríklad systémy analýzy energetickej hospodárnosti, osvetlenia, akustiky a iných

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• Znalosť v architektonickom modelovaní, najlepšie s použitím programu REVIT
• Znalosť parametrického modelovania, napr. Rhino + Grasshopper alebo REVIT + Dynamo alebo ekvivalent
• Rýchla adaptabilita a entuziazmus pre simulačný softvér
• Znalosť architektonickej animácie a renderingu (voliteľné, ale výhodou)
• Špeciálne softvérové zručnosti, napríklad v Blender, After Effects, atď. (voliteľné, ale výhodou)

Sme nielen sprostredkovateľ práce, sme v prvom rade Váš dobrý kamarát na telefóne! Vedeli ste o tom, že môžete u nás využiť 24/7 hodinovú linku? Tak neváhajte a poď do toho s nami!

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Branislav Gajdoš
E-mail: poslať životopis