Obchodný zástupca s technickým zameraním - Južné Slovensko

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Práca vyžaduje cestovanie, Nitriansky kraj
Mzdové podmienky (brutto)
1 500 EUR/mesiac+ %bonusy z predaja

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovného kolegu na podporu predaja v prestížnej spoločnosti s talianskym zázemím, pre región Nitriansky kraj.

• aktívne vyhľadávanie nových zákazníkov
• každodenný obchodný kontakt a profesionálna komunikácia so zákazníkom v pridelenom regióne
• prezentáciu produktov, technických riešení, služieb spoločnosti a poradenstvo pre obchodných partnerov
• vedenie obchodných jednaní so zákazníkmi v regióne, starostlivosť o zákazníkov
• príprava podkladov k obchodným prípadom, vytváranie cenových ponúk, komunikácia  ohľadom obchodných zmlúv
• priebežná analýza trhu: monitorovanie konkurencie, trendov, cien, produktov, kľúčových  zákazníkov
• pravidelná aktualizácia databázy CRM a reportovanie výsledkov
• obhliadky u zákazníkov a spolupráca pri návrhu riešení v spolupráci s technickým oddelením

• práca v stabilnej spoločnosti v mladom dynamickom tíme
• služobné auto, laptop, telefón
• stravné lístky, cestovné náhrady
• príspevok do III. dôchodkového piliera
• neustále vzdelávanie a získavanie odborných znalostí aj v oblasti produktov obnoviteľnej energie
• spoľahlivé profesionálne zázemie
• konkurencieschopné platové podmienky

Požiadavky na zamestnanca

• minimálne 5 rokov praxe na obchodnej pozícií, predaj technických produktov
• SŠ, v technickom odbore (TZB, stavebníctvo, strojárstvo)
• znalosť z odboru vykurovacej techniky je veľkou výhodou
• veľmi dobré komunikačné a prezentačné schopnostiť
• vysoká miera samostatnosti, orientácia na výsledky, obchodné myslenie
• schopnosť znášať stres a ochota cestovať v rámci SR
• práca s PC, Word, Excel, PowerPoint, Outlook, CRM na pokročilej úrovni
• aktívny vodič, vodičský preukaz skupiny B

Sme nielen sprostredkovateľ práce, sme v prvom rade Váš dobrý kamarát na telefóne! Vedeli ste o tom, že môžete u nás využiť 24/7 hodinovú linku? Tak neváhajte a poď do toho s nami!

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Lucia Dubná
Tel.: +421910688276
E-mail: poslať životopis