IT Technik/ IT podpora vo výrobe - Junior

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Prešovský kraj
1 300 EUR/mesiacfinálna výška mzdy závisí od skúseností kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre lídra v poskytovaní IT  a komunikačných služieb a technológií  hľadáme IT Technika pre zariadenia vo výrobných priestoroch.

• údržba HW výrobných liniek podľa postupov a hramonogramu
• pravidelná kontrola stavu antivírového programu, záloh bepečnostných záplat, operačného systému, siete a hardvéru/ rozhraní výrobných počítačov
• aktualizácia dokumentácie a postupov
• pravidelné audity súvisiace s IT vo výrobe
• zlepšovanie, uddržiavanie aktuálnej databázy IT hardvéru vo výrbe
• analýza problémov, testovanie, modifikácia, integrácia, monitoring pomocou automatizovaných systémov
• úzka spolupráca s tímami zapojenými do výrobného procesu
• spolupráca pri inštalácii nových výrobných liniek - inštalácia IT nástrojov, LAN pripojenie, nastavenie kybernetickej bezpečnosti
• spolupráca s IT servicedesk a eskalačným tímom v oblasti riadenia incidentov/požiadaviek/zmien
• dodržiavanie záväzkov a povinností vyplyvajúcich zo systémov manažérstva v oblasti výroby, kvality, BOZP a dalších interných noriem a predpisov
• telefonická pohotovosť počas mimopracovných hodín - víkendy a sviatky

• Príspevok pri narodení dieťaťa (1 200 €)
• Príspevky na DDS
• Firemné športové a spoločenské podujatia dotované zo SF (lyžovačka, výlet k moru)
• Family day
• Detský firemný tábor
• Flexibilná pracovná doba, podmienkou je dodržaný nastavený pracovný úväzok
• Home Office
• 2 dni na Vianočné a Novoročné firemné voľno
• 2 dni Sick day
• Odmena za odpracované roky (10, 15, 20, 25, 30 atď.)
• Jazykové vzdelávanie so 100% účasťou zamestnávateľa
• Benefitný systém Multisport
• Firemná tarifa aj pre telefóny rodinných príslušníkov
• Zvýhodnené SHELL karty
• Podniková pôžička
• Výhodné nákupy
• Rekreačný poukaz v hodnote 275 € čerpanie podľa vlastného výveru
• Online školenia podľa vlastného výberu  potrebné k výkonu pozície

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• SŠ vzdelanie s maturitou - informatika alebo elektrotechnika  + 2 roky praxe na obdobnej pozícii
• VŠ vzdelanie -  informatika alebo elektrotechnika
• Platný paragraf 21 vyhlášky 508/2009 alebo vzdelanie umožňujúce získať dané osvedčenie absolvovaním školenia
• Skúsenosti so servisom IT hardvéru výhodou
• Pokročilá znalosť operačného systému Micosoft Windows PC (Windows 7/8/10/11, IOT, Embedded)
• Administratívne zručnosti v inštalácii aktualizácii, zálohovaní a antivírusovej ochrany počítačov v doméne
• Skúsenosti so zálohovacím softvérom Acronis Backup z hľadiska konfigurácie, riešenia problémov a zálohovania a obnovy sú výhodou
• Schopnosť pracovať v tíme (tímový hráč)
• Pokročilá znalosť protokolu TCP/IP a počítačových sietí
• Pokročilé servisné skúsenosti s počítačovým hardvérom
• Angličtina na úrovni (B1 – mierne pokročilý

Sme nielen sprostredkovateľ práce, sme v prvom rade Váš dobrý kamarát na telefóne! Vedeli ste o tom, že môžete u nás využiť 24/7 hodinovú linku? Tak neváhajte a poď do toho s nami!

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Jana Holpitová
E-mail: poslať životopis