Procesný inžinier (automotive segment)

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Lozorno
Mzdové podmienky (brutto)
2 000 - 2 800 EUR/mesiac+ letný a zimný BONUS

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pozícia je obsadzovaná pre svetového lídra v oblasti výroby plastových komponentov pre automotive segment.

• Spolupráca a zodpovednosť za implementáciu nových výrobných procesov
• Aktualizácia dokumentácie k prideleným projektom (P-FMEA, vývojový diagram procesu)
• Vypracovanie pracovných návodov a postupov pre nastavovanie strojov
• Spolupráca pri riešení reklamácii zákazníkov
• Analýza príčin nepodarkovosti, nasadenie nápravných opatrení a ich kontrola
• Spolupráca pri aktualizácii kontrolného plánu hotového výrobku

• Letná a zimná odmena
• Pravidelné zvyšovanie mzdy raz ročne
• Bezplatné stravovanie
• Príspevok na DDS - 3.pilier
• Jazykové vzdelávanie na pracovisku
• Vitamínový program - ovocno-zeleninové balíčky každý mesiac
• Multisport karta

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

• Ukončené vzdelanie technického smeru - pri VŠ požadovaná prax 1 rok, pri SŠ požadovaná prax 5 rokov
• Anglický jazyk - Stredne pokročilý - B2
• Znalosť práce s PC
• Analytické a systémové myslenie
• Orientácia na kvalitu a presnosť
• Samostatnosť, precíznosť a zodpovednosť
• Chuť vzdelávať sa a pracovať na sebe

Sme nielen sprostredkovateľ práce, sme v prvom rade Váš dobrý kamarát na telefóne! Vedeli ste o tom, že môžete u nás využiť 24/7 hodinovú linku? Tak neváhajte a poď do toho s nami!

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Jana Holpitová
E-mail: poslať životopis