Pracovník technickej prípravy výroby - konštruktér

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
IHNEĎ / DOHODOU
1 600 - 1 890 EUR/mesiacKonečná výška mzdy bude dohodnutá na pracovnom pohovore na základe pracovných skúseností a praxe.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovného konštruktéra, ktorého náplňou práce bude:

- kreslenie konštrukčných výrobných výkresov,

- kalkulácie materiálov,

- nárezové plány,

- zameriavanie interiérov

- práca v stabilnej spoločnosti,

- cestovanie do zahraničia,

- služobný telefón,

- možnosť práce v režime
- homeoffice,

- možnosť osobného rastu vďaka rôznym školeniam,

- navštevovanie výstav, firemné

- teambuildingy,

-13.plat,

- príspevok na dopravu,

- firemné spoločenské podujatia

V prípade, že Vás zaujala pracovná ponuka, pošlite mi Váš životopis na mailovú adresu: [email protected] .

V prípade akýchkoľvek otázok ma kontaktujte priamo na tel.č.: +421 903 735 074.

Teším sa na našu spoluprácu. :-)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Spoločnosť sa zaoberá výrobou nábytku, doplnkovým zariadením atypických interiérov kancelárií, hotelov, bankových inštitúcií, ale aj rodinných domov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

drevárske, nábytkárske

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
AutoCAD - Pokročilý
SolidWorks - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- ovládanie anglického alebo nemeckého jazyka - aspoň jedného z nich je výhodou nie je však podmienkou,
- ovládanie AutoCad, Excel, Solid Works je výhodou nie je však podmienkou,

- schopnosť technicky myslieť,

- schopnosť pracovať v kolektíve,

- dôslednosť,

- zodpovednosť,

- ochota učiť sa a vzdelávať sa v obore

Počet zamestnancov
5000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

ID: 4808384  Dátum zverejnenia: 15.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 600 EUR/mesiac