BI Špecialista

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Leopoldov
Mzdové podmienky (brutto)
1 800 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• analýza dát na základe business požiadaviek a ich spracovanie
• príprava pravidelných a ad-hoc analýz
• príprava reportov a dashboardov v Qlik Sense
• poskytovanie technickej podpory pre existujúce reporty, dashboardy a iné nástroje
• návrh a implementácia rozvojových požiadaviek dátového modelu
• spolupráca na zaujímavých projektoch (napr. napojenie a využite dát z výrobných meračov)

•  13- ty a 14- ty plat
• finančná odmena pri pracovných jubileách, príspevok k narodeniu dieťaťa a príspevok pri sobáši
• zľava v podnikových predajniach a u partnerov (Slovnaft, st. Nicolaus a iných)
• finančná odmena za odporúčanie nového kolegu, refferal až do výšky 600 €
• mesačný príspevok do tretieho piliera (DDS) sumou až do 30 €
• pravidelné zákonné a rozvojové školenia, kurzy anglického jazyka
• príležitostne môžete pracovať aj z domu
• jóga, tabatu a iné aktivity počas celého leta priamo pri našom jazere
• spolu sa zabavíme na Športovom dni, Family day a Vianočný večierok je u nás lepší ako ples v opere
• zdravé raňajky
• vitamínové balíčky

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

• analytické schopnosti a logické myslenie
• skúsenosti s prácou v BI nástroji (Qlik, PowerBI, Tableau,...) výhodou

• prax v danej oblasti 2 roky
• financie alebo controlling backround výhodou
• vysoká miera zodpovednosti a samostatnosti
• znalosť anglického jazyka (B2)
• microsoft office - pokročilý
• Oacle SQL Developer a MS SQL Server (využívanie SQL hlavne pre analýzu dát)
• Qlik Sense (QNprinting, Forms)
• MS Excel
• MS Teams, CDESK
• API, SFTP
• github

Sme Manuvia – medzinárodná personálna agentúra, ktorá pôsobí na slovenskom a českom trhu už vyše 20 rokov. Zaisťujeme komplexný servis služieb náboru zamestnancov do spoločností. A to od dopravy a ubytovania až po starostlivosť koordinátorov o pracovníkov pri nástupe na pracovisko. Okrem náboru robotníckych pozícií vám môžeme ponúknuť aj naše služby v oblasti recruitmentu profesionálov a manažérov. Náš skúsený tím operuje naprieč Českom, Slovenskom a Maďarskom a je schopný vám poskytnúť špecialistov v niekoľkých rôznych odvetviach. Nezmeškajte tie najlepšie pracovné ponuky a kontaktujte nás ešte dnes! Naši skúsení náborári nájdu každému prácu na mieru.

Počet zamestnancov
5000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Lucia Dubná
Tel.: +421910688276
E-mail: poslať životopis