Skladník/ Picker v Malackách: Umožnite si stabilnú prácu v úspešnej spoločnosti!

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Malacky
1 130 - 1 300 EUR/mesiac1 130€ + príplatky na dochádzanie (ak si z Malaciek, počíta sa s 5 km.) + bonusy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

V našej úspešnej spoločnosti hľadáme skladníka s elektrickým paletovým vozíkom. Ak si človek, ktorý má rád rozmanitosť v práci a nevadí mu pracovať v 3-zmennej prevádzke, potom by táto pozícia mohla byť práve pre teba.

Tvoja náplň práce bude zahrňovať:

  • Pracovať s elektrickým paletovým vozíkom a manuálne nakladať objednávky podľa skeneru
  • Prípravu tovaru podľa objednávky na paletu
  • Kompletné vychystanie palety na odvoz
  • Prácu so skenerom na sledovanie a evidenciu tovaru
  • Uskladňovanie prijatého tovaru na správne miesta v sklade
  • Zabezpečovanie bezpečných nakladok a vykladok tovaru pomocou elektrického paletového vozíka

Tvoj typický deň na pracovnej pozícii bude zahrňovať prácu s elektrickým paletovým vozíkom, prípravu tovaru podľa objednávky, kompletné vychystanie palety na odvoz, prácu so skenerom na sledovanie a evidenciu tovaru, uskladňovanie prijatého tovaru na správne miesta v sklade a zabezpečovanie bezpečných nakladok a vykladok tovaru pomocou elektrického paletového vozíka.

Tvoja pracovná doba bude rozdelená do nočnej, poobednej a rannej zmeny, pričom víkendy a sviatky sú voľné pre zaslúžený oddych.

Pridaj sa k nášmu tímu a zabezpeč si stabilnú prácu v úspešnej spoločnosti. Tešíme sa na teba!

  • Mesačný bonus vo výške 10% zo mzdy (103€ + príspevok na dopravu)
  • Ročný bonus (korporátny bonus za hospodársky výsledok spoločnosti)
  • Poistenie zodpovednosti za škodu plne hradené zamestnávateľom
  • Úrazové a životné poistenie Metlife
  • Príspevok na dopravu, parkovanie a doplnkové dôchodkové sporenie
  • Benefit Plus / Cafetéria - až 280 € ročný kredit na nákup benefitov
  • Multisport karta za zvýhodnenú cenu
  • Zabezpečený pitný režim na pracovisku
  • 25 dní dovolenky pre všetkých
  • Referral program - odporuč prácu známemu a získaj finančnú odmenu
  • Firemné produkty za zvýhodnené ceny
  • Nástup ihneď alebo dohodou, pracovný pomer na dobu neurčitú
  • Stabilné zázemie a odborné zaškolenie
  • Rôzne odmeny a benefity
  • Vitamínový deň, ovocný deň
  • Spoločenské a športové akcie pre zamestnancov

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Doprava, logistika

Logistika

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

V našom tíme vítame nového kolegu/kolegyňu s nasledujúcimi vlastnosťami:

• Pozitívny vzťah k manuálnej práci
• Skúsenosť s prácou v sklade vítaná
• Fyzická zdatnosť

Ak spĺňaš tieto kvality a si pripravený pridať svoj podiel k nášmu tímu, radi ťa privítame. Práca u nás bude nielen o plnení úloh, ale aj o tvorbe príjemnej pracovnej atmosféry. Veríme, že spoločne dosiahneme vynikajúce výsledky! Nezabudni nám poslať svoj životopis. Tešíme sa na spoluprácu s tebou!

Počet zamestnancov
5000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Viktória Benešová
Tel.: +421910449470
E-mail: poslať životopis
ID: 4802867  Dátum zverejnenia: 22.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 130 EUR/mesiac