Supervízor výroby

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Prešov
Termín nástupu
ASAP
1 000 - 1 300 EUR/mesiacFinálna mzda závisí od skúsenosti a seniority kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme skúseného a zanieteného Supervízora výroby, ktorý bude riadiť samostatné výrobné skupiny a zabezpečí efektívne fungovanie výrobného procesu. Ak máte skúsenosti v oblasti výroby a ste schopní efektívne riadiť tím, pošlite nám svoj životopis ešte dnes!

Náplň práce:

• riadenie výrobnej línie na pridelenej zmene
• zodpovednosť za splnenie cieľov - produktivita, kvalita, prestoje a pod.
• riadenie, koordinácia a motivácia tímu
• optimalizácia využitia zdrojov a minimalizácia nákladov
• monitorovanie produktivity, nákladov a kvality
• riešenie problémov a implementácia zlepšení
• spolupráca s ostatnými oddeleniami a nadriadenými
• riadenie samostatných výrobných skupín podľa plánu výroby
• neustále zlepšovanie procesov a efektivity výroby
• sledovanie a riešenie výrobných problémov a opráv
• organizácia školení a preškolení zamestnancov
• zabezpečenie dodržiavania pracovných postupov a BOZP

• mesačná variabilná zložka mzdy
• ročná variabilná zložka mzdy
• stabilné pracovné prostredie

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

• predchádzajúca skúsenosť s riadením ľudí
• skúsenosti v oblasti výroby (najlepšie zo zákazkovej/kusovej výroby)
• plánovanie a organizácia práce
• ochota pracovať na 2 zmeny
• flexibilita
• zodpovednosť
• technické myslenie
• predchádzajúce skúsenosti na obdobnej pozícii aspoň 1 rok

Počet zamestnancov
5000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Aneta Repková
E-mail: poslať životopis