Špecialista oddelenia - pre významné potraviny - Pezinok

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Pezinok
1 500 EUR/mesiac+ príplatky za víkendy a ostatné benefity spoločnosti

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ak máte prax z maloobchodu a hľadáte pozíciu v stabilnej spoločnosti s možnosťou sa naplno realizovať a byť dôkladne zaškolení, ste na správnom mieste :)
pri pozícii Špecialista oddelenia je potrebné mať prax s vedením min. 3-5 ľudí z potravín alebo z drogérie, elektro obchodu a obdobného sortimentu
Pre veľký počet záujemcov budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov, ktorí splnia kritéria pre danú pozíciu a ďakujeme za pochopenie.

- vedenie jedného z oddelení predajne a korigovanie tímu ľudí
- zastupovanie Manažéra predajne a Senior Zástupcu v čase neprítomnosti
- zabezpečenie čerstvosti a kvality ponúkaného sortimentu produktov
- servis pre zákazníka a poradenstvo
- pravidelná komunikácia s členmi tímu ohľadom oddelenia a prioritách daného dňa
- dosahovanie cieľov predajne (obraty, výkon, ...) a dohľad na štandardy a postupy firmy

zamestnanie pre stabilnú a silnú spoločnosť na trhu
 kvalitné a odborné zaškolenie na danú pozíciu
 možnosť kariérneho rastu
 mimoriadne odmeny
 zamestnanecké výhody a produktové zľavy, stravné lístky, platené voľno
 benefity z kategórií rodina/práca/sociálne benefity/kultúra/šport

Požiadavky na zamestnanca

- prax v obchode s vedením menšieho tímu ľudí - ideálne potraviny, resp. drogéria, elektro obchod a obdobný segment
- dôraz na spokojnosť zákazníka, zodpovedný prístup, záujem o dynamickú a flexibilnú prácu v maloobchode

- potrebný je preukaz pre prácu s potravinami, hygienické minimum a trestná bezúhonnosť

Počet zamestnancov
5000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Veronika Debnárová
E-mail: poslať životopis