Inžinier vstupnej kontroly

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Košický kraj
Termín nástupu
ihneď/podľa dohody

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máte zmysel pre organizáciu a poriadok?  Hľadáme človeka, ktorý by rozvíjal a udržiaval kontrolné plány pre kontrolu komponentov, komunikoval by s  s Inžiniermi dodávateľskej kvality, Inžiniermi rozvoja dodávateľov, Procesnými inžiniermi kvality, Koordinátormi kvality etc..
Pokiaĺ sa v tom vidíte, tak neváhajte a dajte nám o sebe vedieť!

Vašou úlohou bude:
• Načas, detailné a profesionálne podávanie správ oddeleniu dodávateľskej kvality o kvalitatívnych záležitostiach komponentov.
• Pravidelný monitoring, reporting a optimalizácia zásob v „červenej klietke“.
• Údržba toku komponentov, ktoré sú zadržané.
• Aktualizácia úrovne kontroly podľa pravidiel, ktoré sú definované v smerniciach.
• Plánovanie a optimalizácia ľudských zdrojov a zariadení.
• Všeobecná zodpovednosť za bezpečnosť personálu na vstupnej kontrole.
• Koordinácia prideleného tímu kvality pre riadenie vstupnej kontroly a jej zlepšovanie.
• Aktívne zúčastňovanie sa na plánovaní a realizácii školení kvality pre tím vstupnej kontroly.
• Všeobecná zodpovednosť za meracie zariadenia, ktoré sa používajú na vstupnej kontrole.

• Rôzne firemné akcie (Športové aktivity, Mikuláš, Vianočný večierok, Family´s days, Teambuildingy, rôzne workshopy….)
• Cafeteria: benefit pre regeneráciu zamestnancov
• Multisport karta: univerzálna karta na voľné vstupy do rôznych športových zariadení, každý deň počas týždňa - mesiaca - roka
• Program rozvoja zamestnancov: kurzy pre vlastný rozvoj (technické, soft skills, jazykové)
• Bezplatná kyvadlová doprava na vybraných trasách
• Extra bonus na dochádzanie do práce (vybrané destinácie)
• Trainee program pre študentov
• Referral program
• Možnosť odborného rastu a kariérneho postupu

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

• Vzdelanie v technickom obore
• Znalosti z metrológie
•  Znalosti z nástrojov kvality FMEA, Control Plan, PPAP.
• ISO TS , ISO 14001, OHSAS, Continuous improvement tools.

Počet zamestnancov
5000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Magdaléna Lukčová
Tel.: +421903552792
E-mail: poslať životopis
ID: 4800318  Dátum zverejnenia: 5.4.2024  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.