CAD plánovač layoutov

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Michalovce, okres Michalovce
Termín nástupu
dohodou
1 000 EUR/mesiacFinálna výška mzdy v závislosti od skúseností kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máte znalosti z programov CAD a orientujete sa aj v plánovaní výroby? Ste zodpovedný a viete komunikovať v anglickom jazyku? Ak hľadáte zmenu a chcete získať nové skúsenosti, neváhajte a pošlite nám Vaše CV.

Vašou náplňou práce bude:

- Zaznamenávanie a aktualizácia v evidencii layoutov
-  Zostavovanie layoutov v LDorade
-  Ukladanie layoutov do SAP
-  Aktualizácia zoznamu prekladov popisov na layoutoch
-  V prípade potreby spolupráca pri výstavbe Mustrovej dosky
- Zodpovednosť za správnosť vyhotovenia layoutov v mierke zo všetkými dielmi podľa Nexans výkresovej dokumentácie v LDorade.

- koncoročné odmeny do výšky max 1 mesačného platu,
- pravidelná každoročná valorizácia platov o dohodnuté percento,
- pružný pracovný čas
- 4 dni home-office do mesiaca
- Stravné lístky v hodnote 6,50 Eur

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Vzdelanie technického zamerania
- Znalosť software CAD
- Anglický jazyk
- Znalosti z plánovania výroby

Sme nielen sprostredkovateľ práce, sme v prvom rade Váš dobrý kamarát na telefóne! Vedeli ste o tom, že môžete u nás využiť 24/7 hodinovú linku? Tak neváhajte a poď do toho s nami!

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov