Lean Koordinátor (Continuous Improvement) - pre Automotive závod

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Lozorno
2 500 - 3 500 EUR/mesiacvýška mzdy závisí od praxe kandidáta + letný a zimný bonus

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pozíciu  obsadzujeme pre svetového lídra v oblasti výroby plastových komponentov pre automotive segment.

- koordinovať implementáciu priebežných zlepšení v závode a riadiť aktivity smerom k zlepšeniu procesov
- koordinovať workshopy na zlepšenie / KAIZEN v rôznych oblastiach: SMED, 5S, interná logistika skladu, zmeny rozloženia, TPM, vizuálny manažment, odpad a utility atď. /
- Iniciujte plán KAIZEN podľa potrieb závodu a podľa rozpočtu
- Zaviesť nástroje Lean na úrovni závodu poskytovaním školení, mentoringu a koučingu
- Spolupracujte s miestnymi lídrami z rôznych oblastí inžinierstva, výroby, logistiky..., aby ste zabezpečili, že iniciatívy na zlepšenie sú dobre pochopené a podporované na všetkých úrovniach
- Podporiť transfer nových projektov a technológií do Závodu a ich bezproblémovú integráciu
- Monitorujte a reportujte pridelené KPI na miestnej alebo korporátnej úrovni

letný/zimný bonus
príspevok na dochádzanie do zamestnania
Pravidelné zvyšovanie mzdy raz ročne
stravovanie priamo v závode bezplatne zabezpečené
Multisport karta
príspevok na DDS – 3.pilier
rôzne spoločenské akcie
príspevky pri príležitosti narodenín, svadby, narodení dieťaťa, atď.
Jazykové vzdelávanie na pracovisku

Vitamínový program - ovocno-zeleninové balíčky každý mesiac

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

- prax na obdobnej pozícii min. 3 roky ako Lean špecialista/koordinátor neustáleho zlepšovania/Continuous Improvement Coordinator
- potrebná skúsenosť s - line balancing or flow optimization
- znalosti s nástrojmi a metódami  Kaizen, SixSigma, Lean, 5S
- anglický jazyk na komunikatívnej úrovni - min. B2
- Dôraz na komunikatívnosť v tíme a zodpovedný spoľahlivý prístup k práci

Počet zamestnancov
5000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov