Hľadá sa technik do výroby sladkostí

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ihneď
1 400 - 2 000 EUR/mesiac1400-1600€ (fixný plat je na základe skúseností kandidáta) + Odmeny 15 % na mesačnej báze + príplatky podľa zákonníka práce (napr. nočné) + 13. a 14. plat + bonusy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme technika do výroby sladkostí!

Náplň práce:

- Vykonávanie obsluhy, nastavovanie v prípade poruchy strojných zariadení.

- Príprava strojov a linky na zmenu sortimentu (na začiatku zmeny).

- Inšpekcia a mazanie strojných zariadení.

- Zaznamenávanie aktivít do počítača (PC) pre sledovanie a správu údržbových činností.

- Dodržiavanie poriadku a čistoty.

- Zabezpečenie poriadku a čistoty na pracovisku podľa metódy 5S.

Právomoci a zodpovednosti:

- Zabezpečenie bezpečnej a efektívnej prevádzky strojných zariadení.

- Riešenie bežných problémov s výrobnými strojmi.

- Sledovanie výrobných procesov a zabezpečenie ich plynulého priebehu.

- Práca v tíme s ostatnými technikmi a operátormi strojov.

Pracovná doba:

- Práca v 8 alebo 12 hodinovom režime v 2, 3 a 4 zmenových prevádzkach (záleží od zadelenia miesta výroby a sezóny).

Ak hľadáš prácu v dynamickej a rýchlo sa rozvíjajúcej spoločnosti, kde môžeš získať skúsenosti v oblasti výroby sladkostí, tak nám pošli svoj životopis a staň sa súčasťou nášho tímu!

• Možnosť ubytovania
• Pravidelné platové navýšenia na ročnej báze na základe vašej
výkonnosti
• Osobné odmeny do výšky 15 % na mesačnej báze!
• Doplnkové dôchodkové sporenie
• Platené voľno (narodení dieťaťa, svadba atď.)
• Príspevok pri práceneschopnosti
• Elektronická stravovacia karta
• Zadarmo nápoje a firemné produkty na pracovisku
• Firemné produkty so zľavou (tzv. deputát a zlom) pre potešenie vašej
rodiny a priateľov
• Príspevok na voľnočasové aktivity (šport, relax, kultúra, cestovanie atď.)
prostredníctvom poukážok
• Podniková posilňovňa
• Príspevok pri svadbe, narodení dieťaťa a odchode do dôchodku
• Životné poistenie
• Poistenie pre prípad dlhodobej pracovnej neschopnosti a závažných
ochorení
• Odmeny pri pracovných jubileách
• Firemné večierky a tímové podujatia
• Medzinárodné prostredie a kariérny rast
• Vzdelávacie a rozvojové príležitosti

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Výroba potravín, nápojov a tabakových výrobkov

Potravinárstvo

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Vzdelanie v odbore

technické, strojárske

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

•Skúsenosti s mechanickými opravami a preventívnou údržbou (výhoda)
•Ochota pracovať na zmeny
•Základy na PC

•Práca vhodná pre vyučeného mechanika, strojára, elektrotechnika, mechatronika, údržbára a pod.

Počet zamestnancov
5000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Viktória Benešová
Tel.: +421910449470
E-mail: poslať životopis
ID: 4791280  Dátum zverejnenia: 26.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac