Baví Vás logistika a komunikujete po anglicky? Hľadáme Špecialistu

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Košický kraj
Termín nástupu
dohodou
1 400 EUR/mesiacNástupná mzda od 1400€ brutto/mesiac + možné navýšenie na základe skúseností a seniority kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho významného klienta obsadzujeme pozíciu Špecialistu kontroly skladových zásob priamo do kmeňového stavu!
Máte ukončené vysokoškolské vzdelanie, komunikatívnu angličtinu, baví Vás logistika a zásoby? Máte skúsenosti so SAPom a dobré prezentačné zručnosti? Máte znalosť ISO TS, 14001? Pravdepodobne ste na správnom mieste.
Náplňou práce na obsadzovanej pozícii je:
• kontrola skladových zásob na zistenie minimálnych zásob podniku a maximálnej presnosti systému a dokumentácie
• zodpovednosť za spoluprácu s nákupom, príjmom materiálu a expedíciou (import a export) kvôli správnemu vykonávaniu nevyhnutných funkcií
• zodpovednosť za riadenie aktivít súvisiacich s inventúrou
• monitoring a vyhodnotenie spotreby spotrebného materiálu, výrobného materiálu a nepodarkov (šrot)

Náš klient ponúka širokú škálu benefitov, napr:
• príspevok do DDS
• Cafeteria
• firemné akcie
• atraktívne finančné ohodnotenie
• rozvojové a vzdelávacie programy pre zamestnancov
• flexibilná pracovná doba
• možnosti HO
• a pod.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• skúsenosti so SAPom, MS Office
• silné prezentačné zručnosti
• komunikatívny level anglického jazyka
• predchádzajúca pracovná skúsenosť v automotive priemysle v logistike alebo so zásobami
• znalosť noriem ISO TS, ISO 14001, OHSAS
• zodpovednosť, tímový duch, organizácia práce, plánovanie

Počet zamestnancov
5000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov