Technik TSI - technická podpora výrobných liniek

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Galanta
Termín nástupu
ihneď
950 - 1 800 EUR/mesiac950-1800 EUR/mesiac Výkonnostný bonus (brutto) - 80,- Eur + príspevok na dopravu na základe vzdialenosti-max. 160,- EUR brutto + 13. a 14. plat až do výšky 140% základnej mzdy, bonus za elektrotechnickú vyhlášku §21, §22 alebo §23 - 200EUR (brutto).

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplň práce:

• technická podpora výrobných liniek
• inštalácia, optimalizácia, údržba výrobných zariadení
• úprava dizajnu výrobnej linky a jej súčastí
• diagnostikovanie porúch na elektronickom zariadení pomocou bežných meracích prístrojov
• zodpovednosť za zariadenia hlavných liniek (software, hardware)
• vedenie evidencie o problémoch na linkách a dokumentácie k linkám
Práca na 1 zmenu.

Zamestnanecké výhody, benefity:

• 13. a 14. plat
• zvozová autobusová doprava v okolí ZADARMO
• príspevok na dopravu
• zabezpečené ubytovanie
• bohatý benefitný program
• obedy zdarma

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Elektrotechnický priemysel

Výroba najmodernejších LCD televízorov s LED technológiou

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním:
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore:
Elektrotechnické

Osobnostné predpoklady a zručnosti:

programovanie KUKA robotov výhodou,
znalosť softwarov AutoCAD a Autodesk Inventor výhodou,
prax s elektrotechnickými zariadeniami, príp. odborná spôsobilosť podľa §21 Vyhlášky
508/2009 Z.z. veľkou výhodou,
manuálna zručnosť,
kreatívne myslenie,
schopnosť čítať technické výkresy,
flexibilita
zodpovednosť
pozitívny prístup k práci

Počet zamestnancov
5000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 4788232  Dátum zverejnenia: 19.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 950 EUR/mesiac