Špecialista materiálového toku- mzda od 1400

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Košice - okolie
Termín nástupu
dohodou
1 400 EUR/mesiacFinálna výška mzdy v závislosti od skúseností kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máte skúsenosti s logistikou a plánovaním? Máte dobré organizačné zručnosti a zmysel pre detail? Pre nášho významného klienta v automotive hľadáme šikovného/nú špecialistu/ku materiálového toku so skúsenosťami s plánovaním alebo nákupom. Pošlite nám svoje CV a staňte sa členom tímu materiálových špecialistov so zaujímavým ohodnotením.

Vašou náplňou práce bude:
• overovanie materiálových požiadaviek
• zabezpečovanie správnych objednávok dielov/materiálov a ich príjem včas a v dostatočnom množstve na podporu výrobných požiadaviek pri zachovaní presných a správnych úrovní zásob;
• monitorovanie stavu objednaných dielov/materiálov a urýchlenie dodania položiek,
• definovanie Výrobného plánu;
• riadenie dodávateľského reťazca;
• zodpovednosť za realizáciu konsignačného skladu u dodávateľov
• uvoľňovanie / monitorovanie výrobných pracovných príkazov
• skúmanie/riešenie akýchkoľvek nezrovnalostí medzi ponukou a dopytom
• pravidelné kontaktovanie dodávateľov za účelom potvrdenia dodacích termínov
• aktualizovanie problémov s dodávkami od dodávateľov
• rôzny reporting a administratívne činnosti

• Práca v dynamickej medzinárodnej spoločnosti.
• Práca s high-tech systémami a komponentmi.
Bonus a výhody:
• Veľa firemných akcií a iniciatív (Športové aktivity, Mikuláš, Vianočný večierok, Rodinné dni, Teambuildingy, Zdravý workshop….)
• Bufet: výhodný systém na regeneráciu pracovnej sily zamestnancov
• Multisport karta: jedinečná karta umožňujúca bezplatný vstup do viacerých športových zariadení, každý deň v týždni – mesiaci – roku
• Program rozvoja zamestnancov: kurzy pre sebarozvoj (technické, soft skills, jazyky)
• Bezplatná autobusová kyvadlová doprava pre zamestnancov na vybraných trasách
• Extra bonus za dochádzanie do práce (vybrané destinácie)
• Trainee program pre študentov
• Referral program

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• Znalosť pracovných noriem a BOZP
• Životné prostredie a systém kvality.
• Anglický jazyk.
• Word, Excel, PowerPoint, Outlook.
• Práca v SAP.
• Znalosť ISO TS, ISO 14001, OHSAS, nástroje neustáleho zlepšovania.
• Znalosť ISO TS a iný typ pravidiel požadovaných konkrétnym zákazníkom.
• Nástroje základnej kvality, FMEA, PPAP, P-FMEA, Control plan.
• Štandardy automobilového priemyslu.
• Silný tímový duch.
• Organizačné schopnosti.
• Predchádzajúce úspešné skúsenosti s logistickými a plánovacími činnosťami.
• zodpovednosť, precíznosť a orientácia na výsledok.
• Zmysel pre optimalizáciu toku a redukciu aktivít bez pridanej hodnoty.

Počet zamestnancov
5000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov