Obchodník pre Rakúsko - záhrada, závlahy, čerpadlá (Ref. č.: A4338)

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Krajweg, Vandans, Rakúsko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
2 500 EUR/mesiacvýška mzdy podľa praxe kandidáta (horná hranica nie je stanovená), dôležité sú skúsenosti, práca na TPP, živnosť alebo s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pozícia sa obsadzuje pre významnú veľkoobchodnú firmu v oblasti záhradnej architektúry, závlah, čerpadiel a pridruženého sortimentu
Firma hľadá človeka na dlhodobú spoluprácu - malo by ísť o stabilného zamestnanca so skúsenosťami na Rakúskom trhu s aktívnym nemeckým jazykom
Práca si vyžaduje cestovanie do Rakúska aktívne + fungovanie v sídle firmy v Bratislavskom kraji

- vyhľadávanie nových zákazníkov a starostlivosť o existujúcich zákazníkov,
- zodpovedá za implementáciu krátkodobých a dlhodobých obchodných stratégií,
- zabezpečuje internú a externú komunikáciu firmy, zúčastňuje sa na obchodných rokovaniach
- vypracováva cenové ponuky, rieši dodávky tovaru
- sústreďuje údaje o cenách iných výrobcov porovnateľných výrobkov,

- zaujímavú prácu v stabilnom kolektíve
- možnosť osobného rozvoja a odborného rastu
- služobné vozidlo aj na súkromné účely, mobil, notebook
- 13. plat
- ročné odmeny podľa hospodárskych výsledkov firmy
- každoročné navyšovanie miezd podľa valorizácie
- teambuildingy a akcie

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Pokročilý (C1)

- potrebná prax ako Obchodník na Rakúskom trhu - výhodou prax v oblasti zamerania záhrady, čerpadlá, závlahy prípadne v pridruženej oblasti stavebníctvo, náradie, voda, ... a podobne)
- aktívny vodič
- príjemný komunikatívny prejav, zodpovedný prístup k práci, stabilný typ, technický typ
- PC znalosti na  užívateľskej úrovni

Počet zamestnancov
5000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov