Operátor výroby + skladník VZV/ Priemerný plat 1400€

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ihneď
1 250 - 1 500 EUR/mesiacZákladná zložka mzdy: 1000 EUR/mesiac + Variabilná zložka mzdy: 250 EUR/mesiac + Dochádzkový bonus: 30 EUR/mesiac + Príplatok za sťažený výkon: 120 EUR/mesiac + Príplatky za nadčasy alebo nočné zmeny + Náborový príspevok vo výške 1000 eur + Po skončení skúšobnej doby sa základná mzda zvýši minimálne o 100 eur.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Spoločnosť pre ktorú je pozícia obsadzovaná pôsobí v oblasti výroby stavebných materiálov.

Aktuálne hľadáme zamestnanca na trojzmennú prevádzku.

• Budeš každý deň obsluhovať výrobné zariadenie na výrobu betónových exteriérových dlažieb a prefabrikátov.

• Tvojou úlohou bude zabezpečiť plynulý chod výrobných zariadení na suchej strane výrobnej linky a vykonávať aktívnu kontrolu kvality výrobkov.

• Budeš pravidelne udržiavať čistotu strojov a zariadení.

• Tiež sa budeš starať o čistotu pracoviska.

• V prípade potreby budeš poskytovať pomoc pri menších opravách strojov počas pracovnej zmeny.

• Po absolvovaní školenia budeš prípadne pracovať s vozíkom s vodorovným vyvažovaním (VZV).

• Budeš aktívne zúčastňovať sa na opravách a údržbe strojov počas pravidelnej zimnej údržby.

• Tvoja práca bude zahŕňať 3-zmenovú prevádzku.

• Máš možnosť dlhodobej a stabilnej zamestnanosti s možnosťou odborného rastu v nadnárodnom koncerne.

• Je tu šanca na rýchly kariérny postup na pozíciu strojníka, prípadne samostatného strojníka.

• Budú ti pravidelne ponúkané školenia a tréningy.

• Získavaš náborový príspevok vo výške 1000 eur.

• Bude ti poskytnutý príspevok na stravovanie nad rámec zákona.

• Získaš príspevok na dôchodkové poistenie (III. pilier).

• Bude ti poskytnutá finančná podpora pri pracovnom výročí a životnom jubileu, ako aj sociálna výpomoc v prípade núdze.

• Získavaš príspevok na podporu talentov a voľnočasových aktivít cez MultiSport kartu.

• Dostaneš finančný príspevok na zdravú výživu a pri dosiahnutí firemných cieľov.

• Budeš sa môcť zúčastniť kultúrno-spoločenských aktivít ako športové dni a vianočné večierky.

• Máš nárok na voľné dni pri špeciálnych životných udalostiach ako svadba či narodenie dieťaťa.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

výroby stavebných materiálov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Si pre nás vhodný ak:

• Máš stredoškolské vzdelanie s alebo bez maturity.

• Máš vzdelanie v odbore strojárstvo alebo stavebníctvo.

• Máš skúsenosti vo výrobe, ideálne s betónovými výrobkami alebo s obsluhou miešačiek na betonárke.

• Ak máš prax vo vedení VZV alebo platný preukaz na W1, je to pre nás výhodou.

• Si ochotný pracovať nadčasy alebo občas v sobotu.

• Máš dobrý zdravotný stav a fyzickú zdatnosť pre prácu s bremenami.

• Si ochotný pracovať v sťažených pracovných podmienkach ako hluk, prach, vibrácie.

• Máš seriózny a zodpovedný prístup k práci a vieš dobre spolupracovať v tíme.

• Si flexibilný a ochotný sa neustále vzdelávať a zlepšovať svoje zručnosti.

Sme Manuvia – medzinárodná personálna agentúra, ktorá pôsobí na slovenskom a českom trhu už vyše 20 rokov. Zaisťujeme komplexný servis služieb náboru zamestnancov do spoločností. A to od dopravy a ubytovania až po starostlivosť koordinátorov o pracovníkov pri nástupe na pracovisko. Okrem náboru robotníckych pozícií vám môžeme ponúknuť aj naše služby v oblasti recruitmentu profesionálov a manažérov. Náš skúsený tím operuje naprieč Českom, Slovenskom a Maďarskom a je schopný vám poskytnúť špecialistov v niekoľkých rôznych odvetviach. Nezmeškajte tie najlepšie pracovné ponuky a kontaktujte nás ešte dnes! Naši skúsení náborári nájdu každému prácu na mieru.

Počet zamestnancov
5000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 4785672  Dátum zverejnenia: 29.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 250 EUR/mesiac