Teamleader - Zmenový majster

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Vranov nad Topľou, okres Vranov nad Topľou
Termín nástupu
dohodou
1 100 - 1 800 EUR/mesiacFinálna mzda závisí od skúsenosti a seniority kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta v lokalite okresu Vranov nad Topľou momentálne obsadzujeme pozíciu Teamleader - Zmenový majster.
Pracovná pozícia pozostáva zo zastrešovania týchto kompetencií:

• riadenie výrobného oddelenia na základe stanovených plánov výroby
• kontrola plnenia, resp. neplnenia stanovených plánov
• Optimalizácia stavu zásob a výrobných kapacít zvereného oddelenia
• zabezpečenia dennej produkcie a kontrola množstva a kvality
• riadenie zvereného oddelenia pomocov PUSH a PULL systému
• práce s technickou dokumentáciou
• plánovanie harmonogramu výrobného oddelenia
• sledovanie kľúčových ukazovateľov ľudských zdrojov, zapracovávanie, školenie a motivácia zamestnancov
• reporting výsledkov zvereného oddelenia vedeniu spoločnosti a nadriadeným

• dochádzkový bonus (max. 100€)

• bonus za splnenie stanovených cieľov (max. 300€)
• ďalšie benefity budú predstavené na osobnom pohovore

Požiadavky na zamestnanca

• predchádzajúcu skúsenosť na obdobnej pozícii (logistika/výroba)
• predchádzajúca skúsenosť s vedením ľudí
• zodpovednosť, precíznosť, samostatnosť
• ochota pracovať na dve zmeny
• ochotný naučiť sa nové veci (technológie)

Počet zamestnancov
5000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov