Engineering Manager/Výrobný manažér

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Košice
Termín nástupu
dohodou
4 000 EUR/mesiacFinálna mzda závisí od skúsenosti a seniority kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta obsadzujeme pracovnú pozíciu Engineering Manager.
Spoločnosť sa zaoberá výskumom, vývojom, dizajnom, výrobou, predajom a servisom elektrických spojovacích komponentov. Produkty spoločnosti sa používajú v rôznych odvetviach - automobilovom, lekárskom, spotrebiteľskom atď.
Náplňou práce na tejto pozícii bude:
• zodpovednosť za celkové plánovanie a koordinácia oddelenia, formulovanie plánov a cieľov oddelenia a ich implementácia
• príprava, kontrola a schválenie potvrdení o usmernení produktu, testovania procesu, konfigurácie zariadení a energie, manažmentu kvality a pod.
• zodpovednosť za znižovanie nákladov a zlepšovanie efektívnosti, procesného zlepšovania, zlepšovanie efektívnosti a zlepšovanie činností súvisiacich s LEAN výrobou
• identifikácia a implementácia nových technológií v podniku a neustále zlepšovanie procesov

• 25 dní dovolenky
• príspevok na dovolenku, výkonnostný bonus
• možnosti osobného a kariérneho rastu v nadnárodnej spoločnosti
• podpora pri štúdiu čínštiny (keďže sa jedná o spoločnosť z Číny)
• rôzne ďalšie, budú predstavené na pohovore

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

• technické vzdelanie - oblasť mechaniky alebo mechatroniky
• 5 ročné skúsenosti v oblasti riadenia výroby (najlepšie automotive)
• znalosť priemyselnej technológie, procesov, zariadení a výkonu produktu
• systematický pracovný štýl, dobré organizačné a komunikačné zručnosti
• plynulá komunikácia v ANJ jazyku
• znalosť princípov LEAN výroby a neustáleho zlepšovania
• multitasking
• znalosť časových štúdií, vyváženie výrobných liniek, materiálových tokov, automatizácie, ergonómie, PFMEA, plánovaním a realizáciou projektov

Počet zamestnancov
5000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov