Riaditeľ závodu/Plant Director

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Košice
Termín nástupu
podľa dohody
5 000 - 8 000 EUR/mesiac-mzda sa odvíja od skúsenosti kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Jedinečná možnosť pre skúseného riaditeľa závodu, ktorý by mal na starosti nový závod s jedinečným produktom v rámci Európy.

Vašou úlohou bude:
• Plánovanie, organizovanie a riadenie každodenných operácií s cieľom prekročiť očakávania zákazníkov

• Zabezpečenie dodržiavania politík a postupov od plánovania po výrobu zásielok
• Vypracovanie systémov na optimalizáciu produktivity a dosiahnutie výkonnostných cieľov
• Zvýšenie kapacity výroby pri minimalizovaní nákladov a dodržiavaní štandardov kvality
• Koordinácia zdrojov pre výskum procesov výroby, lean výrobu a rozvoj talentov
• Riešenie problémov zamestnancov a správa kolektívnych zmlúv
• Riadenie KPI závodu, správy a neustále zlepšovanie výsledkov
• Výhody a výhody pre zamestnancov zahŕňajú:
• Prístup k najnovšej technológii a informáciám v priemysle

• Prístup k hlavným zákazníckym zdrojom v rámci EU aj mimo nej
• Technické školenia
• Firemné auto a dovolenkový príspevok
• Výkonnostný bonus
• Možnosti rozvoja manažmentu a profesionálneho rozvoja
• Otvorené a spolupracujúce pracovné prostredie

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

• Vysokoškolské vzdelanie
• Pokročilé jazykové schopnosti v anglickom jazyku (C1)
• Príslušná skúsenosť v výrobe auto dielov, ideálne v riadení kvality alebo riadení výrobných závodov
• Znalosť najlepších postupov a noriem v riadení výroby
• Silné stratégické plánovacie a vývojové schopnosti talentov
• Vynikajúce organizačné a vedenie tímu
• Skúsenosti v vedení prevádzok, najlepšie v dodávateľoch automobilov Tier 1 alebo Tier 2
• Znalosť výrobného inžinierstva, lean metodológií a štandardov kvality
• Znalosť noriem ako IATF16949, ISO 14001 a VDA6.3
• Znalosť anglického jazyka;
• Znalosť viacerých systémov ERP

Počet zamestnancov
5000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov