Inžinier kvality

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Nitra
2 000 EUR/mesiacVýška základnej mzdy je závislá od pracovných skúseností a vedomostí kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pracovná pozícia zabezpečuje proces kvality od spustenia nového projektu až po nábeh sériovej výroby.

• podieľa sa na plánovaní a sledovaní nákladov na kvalitu
• zodpovedá za riadenie a riešenie reklamácií od zákazníka
• zodpovedá za riadenie nápravných opatrení
• zodpovedá za aktualizáciu dokumentov kvality a správy o stave kvality
• zodpovedá za procesy kvality pri implementácii nového projektu (Prototyp, spustenie, sériová produkcia)
• zodpovedá za sledovanie všetkých externých a interným nezhodných výrobkov v pridelenom projekte
• zodpovedá za tvorbu internej dokumentácie v následnosti na reklamácie zákazníka
• podieľa sa na sledovaní interných procesov systému kvality QMS
• hodnotí komponenty, proces a dokumenty pre audit
• navrhuje audit podľa výsledkov

• vedie alebo sa zúčastňuje na modifikácii kontrolných plánov a FMEA
• má na starosti administráciu dokumentácie
• pozná špecifické požiadavky zákazníkov a všetky uvedené činnosti uskutočňuje  v súlade s nimi

• letná prémia 500 EUR a zimná prémia 500 EUR
• dochádzkový bonus vo výške 60 EUR
• finančný bonus vyplácaný štvrťročne
• príspevok zamestnávateľa do III. piliera
• stravovanie vo firemnej jedálni (zamestnanec platí za obed iba 1,20€)
• príspevky na športové, kultúrne a relaxačné aktivity
• odmena za odporúčanie kandidáta
• odmena za zlepšovacie návrhy
• sociálny program
• vzdelávacie a rozvojové aktivity pre zamestnancov
• jazykové kurzy

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

• pracovné skúsenosti vo výrobnej spoločnosti v automobilovom priemysle na obdobnej pozícii
• prax minimálne 3 roky
• požadujeme znalosť IATF 16949, PPAP, APQP, 8D, SPC
• vzdelanie v odbore kvality
• MS Word, Excel pokročilá úroveň
• Anglický jazyk úroveň B2

Osobnostné predpoklady:
• dobré organizačné schopnosti
• zmysel pre detailnú prácu
• orientácia na zákazníka,
• proaktívnosť a motivovanosť

Budeme oslovovať v prvom rade  kandidátov, ktorí spĺňajú vyššie uvedené podmienky.

Sme Manuvia – medzinárodná personálna agentúra, ktorá pôsobí na slovenskom a českom trhu už vyše 20 rokov. Zaisťujeme komplexný servis služieb náboru zamestnancov do spoločností. A to od dopravy a ubytovania až po starostlivosť koordinátorov o pracovníkov pri nástupe na pracovisko. Okrem náboru robotníckych pozícií vám môžeme ponúknuť aj naše služby v oblasti recruitmentu profesionálov a manažérov. Náš skúsený tím operuje naprieč Českom, Slovenskom a Maďarskom a je schopný vám poskytnúť špecialistov v niekoľkých rôznych odvetviach. Nezmeškajte tie najlepšie pracovné ponuky a kontaktujte nás ešte dnes! Naši skúsení náborári nájdu každému prácu na mieru.

Počet zamestnancov
5000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov