Produktový specialista (m/ž)

Manuvia, a. s.

Místo práce
Jistebnice, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 45 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- Poskytování komplexní technické a obchodní podpory, zahrnující konzultace a řešení technických otázek
- Aktivní práce s IS SAP
- Tvorba cenových nabídek a aktivní účast při jednání se zákazníky, s důrazem na jejich individuální potřeby a požadavky
- Detailní specifikace dodávek, zahrnující pečlivé plánování a koordinaci zakázek
- Pravidelná komunikace a spolupráce s tuzemskými i zahraničními dodavateli, s cílem zajistit hladký průběh dodávek a splnění požadavků
- Aktivní podpora v návrzích technologických řešení a příprava potřebných podkladů, s důrazem na inovativní a efektivní postupy

Zaměstnanecké výhody, benefity

- Stabilní zaměstnání v dynamicky se rozvíjející společnosti
- Motivační finanční ohodnocení odpovídající znalostem a zkušenostem
- Balíček zaměstnaneckých výhod
- Přátelský a podporující tým
- Možnost osobního a odborného růstu

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Stavební průmysl

- SŠ nebo VŠ v zemědělském oboru
- Znalost práce s AutoCAD 2D
- Schopnost komunikovat plynně v angličtině
- Technické a materiálové znalosti
- Práce s PC, zejména MS Office na běžné uživatelské úrovni
- Platný řidičský průkaz sk. B

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Řidičský průkaz

B

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme Manuvia a hledáme pracovníky do různých oblastí. Najdeme Vám práci na míru.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 4775994  Dátum zverejnenia: 4.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 45 000 Kč/měsíc