Head of HR department

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Košice
Termín nástupu
ASAP/podľa dohody
Mzdové podmienky (brutto)
3 000 - 5 000 EUR/mesiacmzda závisí od seniority uchádzača

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máte vášeň pre riadenie ľudí a túžbu budovať tím v novom prostredí? Hľadáme dynamického a skúseného HR manažéra, ktorý sa stane vedúcou postavou v našom novom závode.

Vašou úlohou bude:
• Celková zodpovednosť za program ľudských zdrojov (manažment vzťahov s zamestnancami, poradenstvo a tréning, spolupráca s tímom ľudských zdrojov skupiny)

• Zodpovednosť za obsadzovanie voľných pozícií, nábor vedúcich pracovníkov a podpora budovania tímov
• Integrácia nováčikov do stabilnej starostlivosti
• Formulácia a realizácia platových a benefitných noriem, aby splnili legislatívne požiadavky v oblasti personálu a platov
• Riadenie miezd, evidencia dochádzky
• Vzdelávanie a rozvoj zamestnancov, manažment talentov, hodnotenie výkonnosti
• Komplexné spracovanie dokumentov pracovného práva
• Vývoj interných riadiacich smerníc
• Zápis pracovného správy
• Zodpovednosť za uspokojenie personálnych potrieb spoločnosti
• Implementácia, rozvoj a zlepšovanie procesov riadenia ľudských zdrojov spoločnosti
• Riadenie ľudských zdrojov

• Spoločnosť poskytne výučbu čínskeho jazyka
• Najnovšia a najpokročilejšia technológia
• Technické školenia

• Dovolenkový príspevok a výkonnostný bonus

• Spoločnosť poskytuje manažérske a profesionálne duálne vzdelávanie
• Otvorené a uvoľnené pracovné prostredie
• Vynikajúci manažéri priemyslu
• Spoločnosť, v mene ktorej sa obsadzuje pozícia, je dodávateľom automobilového sektora 2. stupňa.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

• Angličtina - pokročilá úroveň (B2 až C1)

• Požiadavky na osobnosť a zručnosti:
• Bakalársky titul alebo vyšší, smerovanie v riadení ľudských zdrojov a ďalšie súvisiace oblasti je výhodou
• Viac ako 7 rokov skúseností s celkovým riadením výrobných ľudských zdrojov s počtom zamestnancov minimálne 200
• Silné medziľudské schopnosti, schopnosť konať a zdieľať
• Známosť miestnych pracovných zákonov a iných príslušných politík továrne
• Zvládanie profesijných znalostí a zručností súvisiacich s ľudskými zdrojmi, ako je riadenie miezd, nábor a identifikácia talentov, hodnotenie výkonnosti atď.

Sme Manuvia – medzinárodná personálna agentúra, ktorá pôsobí na slovenskom a českom trhu už vyše 20 rokov. Zaisťujeme komplexný servis služieb náboru zamestnancov do spoločností. A to od dopravy a ubytovania až po starostlivosť koordinátorov o pracovníkov pri nástupe na pracovisko. Okrem náboru robotníckych pozícií vám môžeme ponúknuť aj naše služby v oblasti recruitmentu profesionálov a manažérov. Náš skúsený tím operuje naprieč Českom, Slovenskom a Maďarskom a je schopný vám poskytnúť špecialistov v niekoľkých rôznych odvetviach. Nezmeškajte tie najlepšie pracovné ponuky a kontaktujte nás ešte dnes! Naši skúsení náborári nájdu každému prácu na mieru.

Počet zamestnancov
5000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov