Junior Elektrikár- paragraf 21, práca na zmeny

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Hlohovec
1 100 - 1 400 EUR/mesiacVýsledná mzda závisí od skúsenosti kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre významnú a expandujúcu strojársku spoločnosť s dlhoročnou tradíciou hľadáme  Elektrikára.

• Budete zodpovedný za elektrotechnickú údržbu výrobných liniek a zariadení
• Vašou úlohou tiež bude zabezpečiť preventívnu údržbu strojov
• Budete monitorovať poruchy a odstraňovať problémy
• Budete pracovať na 1 zmenu 6:00-14:00 (práca počas odstávok, príležitostne potreba zastúpiť kolegov na zmenách - nepretržitá prevádzka, 12hod. zmeny)

• Nástupný bonus 1000€
• po 3 mesiacoch (zvládnutie tréningov, školení, požadovanej výkonnosti) nárast základnej mzdy o 5 % a o ďalších 5 % po naplnení očakávaného štandardu pre danú pozíciu
• obedy len za 0,50 EUR
• 13. a 14. plat (jeden plat navyše v priebehu aktuálneho roka)
• príspevok do III. dôchodkového piliera
• pravidelný mesačný príspevok na hypotéku alebo kúpu automobilu
• poukážky na regeneráciu pracovnej sily v hodnote 120 EUR ročne
• odmena za odporučenie kandidáta úspešného vo výberovom procese v celkovej hodnote 1000 EUR
• príspevok na svadbu vo výške 250 EUR
• príspevok pri narodení dieťaťa vo výške 250 EUR
• príspevok na letný tábor pre deti zamestnancov vo výške 70 EUR na dieťa
• finančná odmena za odpracované roky od 40 do 500 EUR
• životné poistenie (24 hodinové poistné krytie)
• každoročné mzdové prehodnotenie

Požiadavky na zamestnanca

• Elektrotechnickej vyhlášky § 21
• Schopnosť čítať výkresovú dokumentáciu je nutnosťou
• Prax v oblasti elektrotechnickej údržby pre nízke alebo vysoké napätie - výhodou
• Znalosť mechaniky, hydrauliky, pneumatiky - výhodou
• § 22/23-výhodou

Počet zamestnancov
5000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov