Kreatívny vedúci oddelenia designu

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Prievidza
Termín nástupu
dohodou
2 300 EUR/mesiac- výsledná mzda závisí od skúsenosti kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

V našom inovatívnom tíme hľadáme nového Kreatívneho Vedúceho Oddelenia Designu, ktorý bude zohrávať kľúčovú úlohu v riadení dizajnových aktivít.

Náplňou práce bude:
- riadenie a motivácia tímu dizajnérov s dôrazom na Brose princípy a personálne opatrenia,
- plánovanie a kontrola dizajnových aktivít s využitím interných a externých zdrojov,
- zabezpečenie systematického vývoja produktov v súlade s najlepšími postupmi a získavaním skúseností,
- dodržiavanie globálnej štruktúry a podpora celosvetového rozvoja,
- plánovanie a poskytovanie potrebných personálnych zdrojov a kvalifikácií,
- vytváranie opatrení pre vývoj a zlepšovanie funkčných skupín.

Naše benefity:
Finančné príspevky a bonusy
• Bonus pri pracovnom výročí po odpracovaní 5 rokov
• Príspevok na relokáciu podľa interných predpisov
• Finančná odmena za odporučenie známeho
• Finančná odmena za zlepšovacie návrhy
• Ročná odmena za splnenie cieľov

Nefinančné benefity
• Úplne flexibilný pracovný čas – podpora zdravej rovnováhy pracovného a súkromného života
• Veľmi flexibilná politika práce z domu až 100 dní v roku
• Sociálny program benefit plus – doplnkový príspevok na voľnočasové aktivity a zdravie
• Príjemné, moderné pracovné prostredie a podporujúca firemná kultúra
• Široké možnosti kariérneho rastu

Vzdelávanie
• E-learningové vzdelávacie programy – mylearning, linkedIn learning
• Interné jazykové kurzy anglického, nemeckého jazyka a slovenského jazyka
• Odborné školenia na Slovensku a aj v zahraničí
• Školenia zamerané na jemné zručnosti a ľudský rozvoj

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Spoločnosť je štvrtým najväčším dodávateľom automobilového priemyslu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárstvo, mechanika, mechatronika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

obdobná pozícia

- vysokoškolské vzdelanie v oblasti strojárstva, mechaniky, mechatroniky alebo automobilového inžinierstva,
- minimálne 5 rokov skúseností v automobilovom sektore,
- expertíza v Catia, skúsenosti s projektovým manažmentom a vedením tímu,
- pokročilá angličtina a výborné komunikačné a rozhodovacie schopnosti,
- schopnosť pracovať samostatne, asertívny štýl a odolnosť voči tlaku.

Počet zamestnancov
5000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 4760044  Dátum zverejnenia: 15.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 300 EUR/mesiac