Údržbár/ Elektrikár v automobilke/ Priemerný plat 1 900€ / 3 zmeny

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Senec
1 500 - 1 900 EUR/mesiac1 500€ - 1 620€ základná mzda + 180€ bonus + 380€ ročný bonus + príplatky podľa zákonníka práce (nočné a pod.)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadá sa nový kolega - elektrotechnik do automobilovej výroby!
Tvojou úlohou bude údržby výrobných strojov.

• Starostlivosť o údržbu výrobných strojov, prístrojov a zariadení spoločnosti.
• Zabezpečovanie údržby a ošetrenie strojov, zariadení a nástrojov potrebných na bezporuchový chod produkcie.
• Vykonávanie opravy strojov, zariadení a nástrojov vedúcich k vyriešeniu poruchy a obnoveniu prevádzky.
• Spolupráca pri preberaní nových strojov a zariadení, ich inštalácii a uvádzanie do prevádzky.
• Navrhuje a vykonáva opatrenia pre zlepšenie a zefektívnenie výrobných procesov.
• Zapisovanie dát potrebné pre analýzu porúch, plánovanej údržby a ukazovateľov údržby.
• Evidovanie spotreby náhradných dielov.

•Práca na 3 zmeny
• Práca priamo do kmeňa zamestnávateľa (nie cez agentúru)

• Bohatý sociálny program vo forme nefinančných benefitov.
• Práca v automobilovom priemysle.
• Práca v medzinárodnej spoločnosti.
• Príplatok za prácu v noci vo výške 25%.
• Príplatky za nadčasy soboty 50%, nedele 75%, sviatok 200%
• Ročný bonus 380€
• Stravné lístky v hodnote 6€
• Práca v kolektíve mladých ľudí
• Možnosť profesionálneho a odborného rastu

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Náš klient prispieva svojim dielom k tomu, aby svet zostával v pohybe. Jeho riešenia prinášajú vylepšenia pre automobily, vlaky, úžitkové vozidlá, ako aj domáce a iné spotrebiče.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Vzdelanie v odbore

Elektrotechnické, Strojárske, a pod.

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

• Vyhláška §22 nutná , 23 výhodou
• Ochota pracovať na tri zmeny

Počet zamestnancov
5000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Viktória Benešová
Tel.: +421910449470
E-mail: poslať životopis
ID: 4726101  Dátum zverejnenia: 22.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac