Urgentne hľadáme skladníka s VZV. Nástupný bonus až do výšky 500€. Mesačné odmeny, ročné odmeny. Zvýhodnené ceny výrobkov. Zľavy na naftu/benzín!

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Nové Mesto nad Váhom
Termín nástupu
IHNEĎ / DOHODOU
1 200 - 1 400 EUR/mesiacmzda po zaučení môže byť do 1400€/ mesačne s príplatkami + nástupný bonus do výšky 500 Eur + benefit na dochádzanie do výšky 60 Eur

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Čo Vás čaká na danej pozícii?

* práca so skenerom (evidencia hotových výrobkov),
* obsluha VZV (manipulácia s materiálom a výrobkami) pre sklad výrobkov a nakládku/vykládku kamiónov,
* dodržiavanie časového harmonogramu,
* práca v tíme,
* starostlivosť o zverené zariadenie,
* práca na plný úväzok

* dynamizácia mzdy na základe rastúcich skúseností a efektivity pracovníka
* možnosť získania mesačnej mimoriadnej odmeny v závislosti od pracovných výsledkov zamestnanca
* ročná odmena v závislosti od hospodárskeho výsledku spoločnosti,
* práca v stabilnej spoločnosti a rastúca prevádzka Lúka s možnosťou sebarealizácie a profesionálneho rastu,
* zľavnené služby vo vybraných rekreačných zariadeniach,
* palivová zľava vo vybraných čerpacích staniciach,
* možnosť pravidelných športových aktivít prostredníctvom programu Multisport,
* zvýhodnené ceny vlastných výrobkov,
* otvorenú a priateľskú firemnú kultúru,
* a iné zamestnanecké benefity...

V prípade, že ťa zaujala naša pracovná ponuka pošli svoj životopis na mailovú adresu: [email protected] .

Ak sa nechceš zdržiavať a chceš prácu získať v priebehu pár minút kontaktuj ma priamo na tel.č. : +421 903 735 074.

Teším sa na našu spoluprácu. :-)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Výroba potravín, nápojov a tabakových výrobkov

Ide o modernú spoločnosť, ktorá zastrešuje popredné výrobné závody s dlhoročnou tradíciou v oblasti výroby a predaja širokej škály nealkoholických nápojov na slovenskom trhu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

​Čo pozícia vyžaduje?
​* platný preukaz na vysokozdvižný vozík je podmienkou,
​* výhodou je bydlisko z okolia Lúky (Piešťany, Nové Mesto nad Váhom),

​* ochota pracovať s vysokým nasadením,
​* kladný vzťah k dodržiavaniu hygienických predpisov,
​* základné znalosti z potravinárstva,
​* skúsenosti s logistikou a technickú zručnosť,
​* spoluprácu v tíme,
​* flexibilitu v prípade úpravy pracovných zmien.​

Počet zamestnancov
5000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

ID: 4680124  Dátum zverejnenia: 5.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac