Ak máte platné papiere na VZV, poďte pracovať ako operátor logistiky v Ilave

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Ilava
Termín nástupu
ihneď
7,11 EUR/hod.- docházkový bonus + výkonnostný bonus a ďalšie príplatky - brutto mzda sa pobyhuje od 1400Eur - 1700Eur

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Práca vhodnejšia skôr pre mužov
• Práca na 3 zmeny
• Na dennej báze vykonávať príjem dodávok materiálu od dodávateľa.
• Vystavovať a archivovať sprievodnú dokumentáciu, značenie prijatého výrobného materiálu.
• Vykonávať uskladnenie materiálov v súlade s vyznačeným layoutom a princípom FIFO.
• Vykonávať včasný výdaj materiálu na základe požiadaviek výroby s použitím princípu KANBAN (alebo iných určených princípov).
• Vykonávať inventúry.
• Na dennej báze vykonávať dodávky hotovej výroby smerom k zákazníkovi v súlade s FIFO.
• Hlásiť všetky odchýlky od relevantných štandardných procesov nadriadenému.
• Udržiavať všetky používané nástroje/mechanizmy v čistote a poriadku, hlásiť nadriadenému všetky zistené poruchy.
• Plniť úlohy nariadené majstrom logistiky.
• Obsluha vysokozdvižného vozíka, výkon prác na vysokozdvižnom vozíku.
• Drobné opravy, údržba a čistenie zariadenia skladu, obalových materiálov a paliet.
• Udržiavať čistotu a poriadok na určených pracoviskách vo výrobných alebo skladových priestoroch podľa plánu CP/CP aktivít

• dochádzkový bonus
• výkonnostný bonus v % podľa výkonu
• bohatý sociálny program
• práca na TPP
• DOPRAVA zabezpečená s minimálnym poplatkom (Trasy z Trenčína, z DCA, Trenčianskej Teplej, Nemšovej, Valaskej Belej, Beluše, Ladiec, z Púchova cez Lednické Rovne)
• nadštandardné platové ohodnotenie v regióne
• teplá strava v jedálni

Poprosím zasielať životopisy na adresu- daniela.hamarikova@manuvia.com

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Automobilový priemysel, výroba komponentov do motorových vozdiel

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• platné papiere na VZV A,B,C,D,E,G, W1 trieda I,II- podmienkou
• ochota pracovať na zmeny
• dobrý zdravotný stav
• ochota pracovať nadčas
• zodpovednosť
• manuálna zručnosť

Sme Manuvia a hľadáme pracovníkov do rôznych oblastí.
Nájdeme Vám prácu na mieru.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 4655872  Dátum zverejnenia: 22.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 7,11 EUR/hod.