Operátor výroby so strednou školou v Prešove.

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Prešov
Termín nástupu
DOHODOU
860 EUR/mesiac860€ / mesačne + 124€ výkonnostný bonus + plus príplatky a rôzne bonusy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Tvojou náplňou práce bude :
- Vizuálna kontrola komponentov pri jednotlivých výrobných operáciách
- Kontrola činnosti jednotlivých strojov na výrobných linkách
- Triedenie dielov
- Skenovanie komponentov a dodržiavanie výrobného postupu podľa
špecifických výrobných inštrukcií
- 3 zmenná prevádzka

- Základná mzda 860€ btt
- Výkonnostný bonus až do 124€ btt
- Príspevok na dopravu 1,50€ za každý odpracovaný deň/ mesačne do
33€ btt
- Bonus za rozvoj zručností: 60 - 175€ btt
- Bonus za prácu nad rámec povinností: 34-340€ btt
- príplatky v sobotu 100%
- zákonné príplatky
- doprava bude zabezpečená aj zo smeru Gelnica, Margecany, Víťaz a Široké

Ak ťa ponuka zaujala neváhaj a volaj je už iba pár voľných miest. Volaj 0911 828 207 alebo pošli životopis na:[email protected]

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Klient je popredným dodávateľom turbodúchadiel v automobilovom priemysle.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Prax na pozícii/v oblasti

Operátor výroby v automobilovom priemysle

Počet rokov praxe

1

- chuť a ochota pracovať
- zodpovednosť
- flexibilita
- manuálna zručnosť

Sme Manuvia a hľadáme pracovníkov do rôznych oblastí.
Nájdeme Vám prácu na mieru.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 4610896  Dátum zverejnenia: 4.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 860 EUR/mesiac