Hľadáme skladníkov do automobilového priemyslu. Nástupný bonus až 700€! Nová vyššia mzda! Doprava do/z práce zdarma! Príplatky nad rámec zákona!

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Nové Mesto nad Váhom
Termín nástupu
IHNEĎ/ASAP
1 130 EUR/mesiacMzda od 1130€ brutto obsahuje priemernú variabilnú zložku 15%. Výška variabilnej zložky môže byť maximálne 20% zo základnej sadzby. Vaša mzda bude rásť na základe stupňa vášho zaučenia. Zamestnanec má nárok aj na príplatky nad rámec Zákonníka práce. Nástupný bonus až do výšky 700€!

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do tímu skladníkov radi privítame zodpovedného skladníka, ktorý má záujem o stabilnú a dlhodobú prácu, dobrých kolegov a práca v sklade ho jednoducho baví.

Aká bude pracovná náplň nášho nového kolegu? My ti ju predstavíme:

  • príjem a výdaj materiálu do a z centrálneho skladu
  • vykládka kamiónov, obsluha vysokozdvižného vozíka
  • vychystávanie materiálu na výrobné linky, prípadne podľa potreby zaskladňovanie
  • príprava expedície, nakládka kamiónov a áut
  • práca so skenerom a systémom skladovej evidencie

​- Nástup do kmeňového stavu spoločnosti

- Zmluva na dobu neurčitú s dlhodobou perspektívou

- Práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti so 100 ročnou tradíciou
​-Výrobná prevádzka bez sezónnych výkyvov

- Pravidelné/ročné prehodnocovanie miezd

- Motivačný letný bonus a ročný bonus

- Odmena za sprostredkovanie kmeňového zamestnanca vo výške 500€ pre toho kto odporučil a 700€ pre nového zamestnanca

- Bezplatná doprava zo smeru Stará Turá, Nové Mesto n/V, Piešťany, Vrbové a okolité obce

- Čiastočná kompenzácia cestovných nákladov v prípade vlastnej dopravy
​Príplatky nad rámec Zákonníka práce

- Balíček zamestnaneckých benefitov (firemné akcie pre zamestnancov a ich rodinných príslušníkov, príspevok pri narodení dieťaťa, darček pri osobnom a pracovnom jubileu, vianočný darčeky, ovocie pre zamestnancov, vitamínové balíčky a iné)​

V prípade, že ťa zaujala naša pracovná ponuka pošli svoj životopis na mailovú adresu: [email protected] .

Ak sa nechceš zdržiavať a chceš prácu získať v priebehu pár minút kontaktuj ma priamo na tel.č. : +421 903 735 074.

Teším sa na našu spoluprácu. :-)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Klient sa zaoberá výrobou chladiacich zariadení pre osobné a nákladné automobily svetových značiek pre trh náhradných dielov. Spoločnosť neustále investuje do technologického rozvoja a inovácií, vďaka čomu ponúka na trhu obsiahle portfólio výrobkov, ktoré pokrýva až 97% vozového parku. Zároveň spoločnosť kladie silný dôraz na kvalitu svojich výrobkov a na ochranu životného prostredia.

Na Slovensku pôsobí spoločnosť od roku 2005, pričom počas celého svojho pôsobenia poskytuje rôznorodé príležitosti pre kvalifikovaných odborníkov v rozličných oblastiach. Je atraktívnou spoločnosťou s rodinnou atmosférou, ktorá každému zamestnancovi ponúka možnosť presadiť sa a mať vplyv na každodenné obchodné aktivity a budúci rozvoj.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- platné oprávnenie na vedenie vysokozdvižného vozíka je výhodou
- pracovná skúsenosť so systémom skladovej evidencie je vítaná
- predchádzajúca skúsenosť s používaním skenera je výhodou
- zodpovednosť a aktívny prístup k práci
- flexibilita a samostatnosť
- manuálna zručnosť

Sme Manuvia – medzinárodná personálna agentúra, ktorá pôsobí na slovenskom a českom trhu už vyše 20 rokov. Zaisťujeme komplexný servis služieb náboru zamestnancov do spoločností. A to od dopravy a ubytovania až po starostlivosť koordinátorov o pracovníkov pri nástupe na pracovisko. Okrem náboru robotníckych pozícií vám môžeme ponúknuť aj naše služby v oblasti recruitmentu profesionálov a manažérov. Náš skúsený tím operuje naprieč Českom, Slovenskom a Maďarskom a je schopný vám poskytnúť špecialistov v niekoľkých rôznych odvetviach. Nezmeškajte tie najlepšie pracovné ponuky a kontaktujte nás ešte dnes! Naši skúsení náborári nájdu každému prácu na mieru.

Počet zamestnancov
5000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

ID: 4540945  Dátum zverejnenia: 5.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 130 EUR/mesiac