Pracovník na Oddelení Tvorby Ponúk

MANUTAN Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Provozní 5493/5, 722 00 Ostrava-Třebovice, Česká republika
Termín nástupu
11.12.2016
Ponúkaný plat (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Prioritné zameranie:
• Príprava ponúk pre obchodné oddelenie v informačnom systéme podľa požiadaviek zákazníkov
• Intenzívna komunikácia so zákazníkmi spoločnosti na Slovensku, telefonická prezentácia pripravených ponúk
• Systematické zvyšovanie znalosti o predajnom sortimente
• Splnenie požadovaného plánu predaja, marže, počtu kontaktných osôb a ďalších cieľov požadovaných zamestnávateľom
• Budovanie vzťahu so zákazníkmi, zapisovanie všetkých obchodných informácií do informačného systému
• Identifikovanie nových obchodných príležitostí / investícií
• Identifikovanie kľúčových osôb / rozhodovateľov u zákazníkov a rozširovanie databázy kontaktov
• Spolupracovanie s ostatnými kolegami za účelom plnenia spoločných tímových úloh a cieľov
• Intenzívna komunikácia na priameho nadriadeného - líniového manažéra v Bratislave

Sekundárne zameranie:
• Vypracovanie požadovaného reportu a dokumentov na základe aktuálnej potreby obchodu alebo zákazníka
• Aktívna účasť na interných stretnutiach, pomoc pri organizovaní stretnutí medzi zákazníkmi a obchodníkmi v teréne
• Byť pripravený vypomáhať v dňoch pracovnej špičky iným kolegom s inou náplňou práce, na ktorú bude zamestnanec vyškolený

- zázemie stabilnej, úspešnej a expandujúcej medzinárodnej spoločnosti
- príjemné pracovné prostredie a kolektív
- možnosť odborného rastu, stabilnej a dlhodobej práce
- motivujúce a progresívne finančné ohodnotenie

Pracovné miesto je v centrále spoločnosti pre strednú EU v Ostrave. Úvodné školenia a línové riadenie prebiehajú z Bratislavy. Veľkou výhodou, nie však podmienkou je ovládanie práce v systéme Microsoft Navision

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

8.12.2016 (ostáva ešte 5 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) a
Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Administratívne a ekonomické znalosti

Fakturácia - pokročilý
Hospodárska korešpondencia - pokročilý

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

Počet rokov praxe

4

• komunikačné a obchodné schopnosti (pro-zákaznícka orientácia)
• vysoká úroveň telefonickej obchodnej komunikácie a schopnosť prispôsobiť ju rôznym situáciám a typom zákazníckeho správania sa
• schopnosť presvedčiť, pozitívnym spôsobom ovplyvniť rozhodnutie zákazníka a uzatvoriť obchod
• obchodná orientácia so schopnosťou získať a udržať si dôveru zákazníka
• osoba s orientáciou na definované výsledky a ciele s odhodlaním uspieť
• komplexné projektové a analytické myslenie a chápanie obchodných súvislostí
• schopnosť efektívne prioritizovať a operatívne modifikovať svoje pracovné úlohy
• osoba schopná pozitívne motivovať seba ako aj svoje okolie (tímový hráč)

MANUTAN Slovakia s.r.o. a MANUTAN s.r.o. sú dcérske firmy francúzskej spoločnosti MANUTAN INTERNATIONAL s.a., ktorá patrí medzi najväčších predajcov, distribútorov v Európe so zameraním na B2B. Jej hlavnou činnosťou sú dodávky pre komplexné vybavenie hlavne priemyselne zameraných spoločností v oblasti kancelárií, skladov, dielní, šatní, verejných priestorov a pod. Viac info na adrese www.manutan.sk

Galvániho 7/B
821 04 Bratislava
www.manutan.sk

Kontakt

Poslať spoločnosti životopis
ID: 2808274   Dátum zverejnenia: 11.11.2016