Priemyselný elektrikár pre automatizačné zariadenia na paletizačných linkách

MANUFACTURING + MOUNTING, s.r.o.

Miesto práce
Zahraničie - ostatné (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
dohodou
1 680 - 3 000 EUR/mesiacOstatné zložky mzdy budú upresnené na pohovore.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Elektromontážne práce na paletizačných strojoch a linkách.
Elektromontážne práce u zákazníka.

Zaškolenie v materskej firme -Taliansko alebo Rakúsko. Po zaškolení práca u zákazníka - EÚ, svet
Dobré platové podmienky.
Možnosť cestovať.

V prípade záujmu o ponúkanú pozíciu zašlite žiadosť s profesijným životopisom a fotografiou na adresu spoločnosti alebo emailom na [email protected].
Zaslanie FOTOGRAFIE je nutné!!! ŽIVOTOPIS poslať aj v NEMECKOM JAZYKU!!!

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Taliansky jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

elektrotechnické

Počet rokov praxe

2

- vyučený v elektrotechnickom odbore
- prax minimálne 2 roky
- dobré technické a teoretické znalosti v oblasti elektrotechniky
- znalosť čítania dokomentácie
- schopnosť tímovej spolupráce
- znalosť nemeckého, anglického alebo
talianskeho jazyka na komunikatívnej úrovni
je potrebné
- mobilita, flexibilita
- výhodou sú znalosti s automatizáciou

MANUFACTURING+MOUNTIG, s. r. o. je dcérska firma talianskej spoločnosti Lorenz Pan AG, ktorá vznikla v roku 1982 v talianskom meste Bozen. Zaoberá sa výrobou strojov a zariadení pre automatizáciu. Vo svete je známa svojimi paletizačnými linkami a systémom dopravníkov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 662965  Dátum zverejnenia: 21.2.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 680 EUR/mesiac