Senior Lean Expert, Zlín

ManpowerGroup s.r.o.

Místo práce
Zlínský kraj, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Máte zkušenosti s procesy a oblastí LEAN managementu? Je Vám toto odvětví vlastní a hledáte pracovní uplatnění ve výrobní firmě, kde budete pracovat na nových, ale také na již zavedených projektech v oblasti zlepšování procesů, a to na mezinárodní úrovni? Je pro Vás v pořádku i lokalita Zlína?

Čtěte dále.

  • Budete mít na starosti projekty zaměřené na optimalizaci a zefektivňování procesů ve výrobě, ale také v administrativě.

  • V rámci mezinárodního působení budete uplatňovat principy Lean managementu v rámci ČR, ale také na pobočkách v zahraničí.

  • Spolu s lokálními manažery a Lean specialisty budete pracovat na neustálém zlepšování procesů a budete určovat metodiky a směr v této oblasti.

  • Budete trénovat a rozvíjet manažery/kolegy v Lean managementu.

  • S tím je spojená komunikace v angličtině a služební cesty do zahraničí.

  • Nedílnou součástí Vaší práce bude i reporting.

Zaměstnanecké výhody, benefity

  • Zajistíme Vám maximálně příznivé podmínky pro to, abyste se mohl/a naplno věnovat své práci a aby Vás bavila.

  • Pro úspěšnou a snadnější adaptaci, Vám poskytneme řádné zaškolení.

  • Jako benefit od nás získáte 5 týdnů dovolené a 3 dny volna navíc.

  • Nabízíme Vám také příspěvek na stravování, čaj a kávu, příspěvek na penzijní připojištění a volnočasové aktivity.

  • Myslíme i na Váš odpočinek, a proto si můžete v rámci pracovní doby zajít na relaxační masáž.

  • A to není vše, můžete čerpat celkem až 29 benefitů!

Benefity

  • Dovolená navíc

  • Flexibilní pracovní doba

  • 13. plat

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

  • VŠ technického směru a máte seniorní zkušenosti v Lean managementu.

  • Zkušenosti s projektovým řízením a vedením týmu.

  • Samostatnost, důslednost a velmi dobré komunikační a analytické schopnosti.

  • Ve firmě sice mluvíme česky, ale bez znalosti angličtiny na minimální úrovni B2 se neobejdete.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Víte, co je pro Manpower ve světě práce nejdůležitější? Lidé jako Vy!

Staráme se o ně a víme, jak je práce v životě každého důležitá.

Hledáte jedničku v oblasti personálních služeb?

Už víte, co budete dělat?
ID: 4786424  Dátum zverejnenia: 17.3.2024  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.