Dobříš. Přípravář materiálu / operátor. Mzda od 20.000 Kč/měs + ubytování + svozy

ManpowerGroup s.r.o.

Místo práce
Okres Příbram
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
20000 - 27000 Kč/měs.

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáš stabilní zaměstnání a nebojíš se práce ve směnném provozu? Aktuálně hledáme pracovníky na přípravu dílů pro svařování a broušení trubek. MOŽNOST UBYTOVÁNÍ A SVOZY DO ZAMĚSTNÁNÍ!! Průměrný měsíční výdělek 24.000 Kč/měs., stravenky, 25 dní dovolené, smlouva na hlavní pracovní poměr na 1 rok s možností prodloužení.
Všichni vážní zájemci mají možnost zúčastnit se testování manuální zručnosti spojené s prohlídkou závodu. Již na toto školení máte zajištěné ubytování.

Místo výkonu práce: Dobříš
Nástup: každý týden

Dvousměnný nebo třísměnný provoz

Popis pozice:
- obrušování dílů
- obsluha strojů

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co Vám nabízíme
PRŮMĚRNÝ MĚSÍČNÍ VÝDĚLEK (22 - 26.000 KČ/MĚS.)
- základní mzdu od 114 Kč/h ( 18.810 Kč/měs.)
- příplatek za odpolední (6 Kč/h)
- příplatek za noční 10 % z prům. (min. 16,5 Kč/h)
- příspěvek na penzijní připojištění
- vzdělávací kurzy
- motivační bonusy (0 - 3000 Kč/měs.)
- 25 dní dovolené na kalendářní rok
- hrazené ubytování
- SVOZY DO ZAMĚSTNÁNÍ

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Výroba kovů nebo kovových výrobků

Výrobní společnost se sídlem na Dobříši

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Co od Vás očekáváme
- spolehlivost
- pracovitost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Víte, co je pro Manpower ve světě práce nejdůležitější? Lidé jako Vy!

Staráme se o ně a víme, jak je práce v životě každého důležitá.

Hledáte jedničku v oblasti personálních služeb?

Už víte, co budete dělat?
ID: 3168563  Dátum zverejnenia: 23.8.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 20000 - 27000 Kč/měs.