Account Manager pro celou ČR

ManpowerGroup s.r.o.

Místo práce
Kraj Vysočina, Středočeský kraj, Hlavní město Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáme zkušeného a technicky orientovaného obchodního managera, který zaštítí obchodní aktivity v rámci celé České Republiky

Co bude Vaším úkolem?
•Zajišťovat obchodní aktivity – rozvíjet stávající portfolio klientů a budovat síť nových obchodních příležitostí
•Udržovat kontakty s regionálními dodavateli a stavebními firmami
•Reflektování potřeb trhu a zákazníků včetně sledování a analýzy konkurence
•Pravidelný reporting, nastavování obchodních plánů a cílů
•Spolupráce s ostatními oddělení společnosti
•Účast na veletrzích a služebních cestách

Jaké zkušenosti od Vás potřebujeme?
•min. 2 roky zkušeností z podobné obchodní pozice s technickým backgroundem
•aktivní znalost anglického jazyka, český jazyk na úrovni rodilého mluvčího
•výborné vyjednávací dovednosti a zaměření na rozvíjení vztahů s klienty
•silná orientace na výsledky, schopnost reagovat na rychle se měnící prostředí trhu
•samostatnost, flexibilitu, ochotu cestovat
•ŘP.sk. B – aktivní řidič

Co Vám nabízíme?
• Rozmanitou a náročnou pozici ve stabilní mezinárodní společnosti
• Motivační finanční ohodnocení
• Služební vůz i k soukromým účelům, lap top, mobilní telefon
• Velkou míry flexibility v rozvržení pracovní doby včetně Home Office
• Prostor k seberealizaci

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Jiné neuvedené oblasti

x

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Český jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Řidičský průkaz

B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Víte, co je pro Manpower ve světě práce nejdůležitější? Lidé jako Vy!

Staráme se o ně a víme, jak je práce v životě každého důležitá.

Potřebujete poradit? Podělíme se s Vámi o naše znalosti a zkušenosti a poradíme Vám, co je a bude aktuální v současném světě práce.

Hledáte jedničku v oblasti personálních služeb?
Manpower je světovým lídrem v oblasti lidských zdrojů. Naší klíčovou hodnotou je inovace vedoucí k dlouhodobému rozvoji ve světě práce.

Už víte, co budete dělat?
ID: 3121382  Dátum zverejnenia: 4.7.2017