Svářeči CO2 35-50000 Kč/měs+ubytování a svozy do práce.

ManpowerGroup s.r.o.

Místo práce
Okres Příbram

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

NABÍZÍME DLOUHODOBÉ A STABILNÍ ZAMĚSTNÁNÍ PRO SVÁŘEČE S PLATNÝM SVÁŘEČÁKEM NA CO2 S PLNĚ HRAZENÝM UBYTOVÁNÍM A ZAJIŠTĚNÝMI SVOZY DO PRÁCE. PRŮMĚRNÁ MĚSÍČNÍ MZDA 40.000 Kč/měs. (včetně práce přesčas + motivační odměny), 25 dní dovolené, stravenky, penzijní připojištění, bonusy !!!!

VŠECHNY PŘÍPLATKY, ODMĚNY I BONUSY JSOU OFICIÁLNÍ A JSOU UVEDENY VE SMLOUVĚ !!!!

Místo výkonu práce: Dobříš
Nástup: IHNED
Směnnost: nyní dvousměnný provoz, do budoucna třísměnný provoz

Popis pozice:
- jedná se o linkovou výrobu zemních strojů - bagrů
- koutový svár (3 - 5 mm)

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co Vám nabízíme
- měsíční výdělek od 32000, možný měsíční výdělek s prací přesčas 50000 Kč/měs
- smlouva na hlavní pracovní poměr na 1 rok
- plně hrazené ubytování na pěkné ubytovně
- odměny, bonusy dle plnění
- 25 dní dovolené
- stravenky, podnikové stravování, příspěvek na stravu
- příspěvek na penzijní pojištění
- svozy do zaměstnání
- po domluvě s mistrem možnost přesčasů
- masáže

Informace o náboru

kontakt: 739 343 024, 702 153 284

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Výrobní společnost se sídlem na Dobříši

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Co od Vás očekáváme
- platný průkaz na CO2
- spolehlivost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Víte, co je pro Manpower ve světě práce nejdůležitější? Lidé jako Vy!

Staráme se o ně a víme, jak je práce v životě každého důležitá.

Potřebujete poradit? Podělíme se s Vámi o naše znalosti a zkušenosti a poradíme Vám, co je a bude aktuální v současném světě práce.

Hledáte jedničku v oblasti personálních služeb?
Manpower je světovým lídrem v oblasti lidských zdrojů. Naší klíčovou hodnotou je inovace vedoucí k dlouhodobému rozvoji ve světě práce.

Už víte, co budete dělat?
ID: 3104195  Dátum zverejnenia: 16.6.2017