Karosář/klempíř - Mladá Boleslav

ManpowerGroup s.r.o.

Místo práce
Mladá Boleslav, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
27000 - 31000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho významného klienta Škoda Auto hledáme Svářecí (strojírenské) dělníky:

- práce ve 3 směnném provozu
- Budete opravovat poškozený lak a karoserii.
– Také zaváření, vyrovnávaní a broušení karoserie. Budete provádět kontrolu geometrie karoserie
- praxe není potřeba - zaučíme Vás!

Zaměstnanecké výhody, benefity

• reálný výdělek 31 000 Kč hrubého měsíčně
• možnost navýšení tarifní třídy po zkušební době (+ 1700 Kč / měsíc)
• náborový příspěvek 12 000 Kč (po zkuš. době 5 000 Kč, po 6-ti měsících 7 000 Kč)
• 25 dní dovolené
• možnost přestupu pod kmen ŠKODA AUTO
• příplatky za odpolední a noční směnu (cca 1500 Kč / měsíc)
• příplatky za přesčasy a víkendy
• stravenky 45 Kč / směna
• osobní ohodnocení po 6-ti měsících (v průměru 1900 Kč / měsíc)
• týmový příplatek po zkušební době (1500 Kč)
• příspěvek na dopravu a ubytování
• roční bonusy celkem 65 000 Kč

Informace o náboru

Chceš se podílet na výrobě moderních aut?

Pojď pracovat pro Škodovku!

OD 1.4.2018 NOVĚ NAVÝŠENÉ MZDY!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Škoda Auto

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- min. požadované vzdělání základní
- vyučení v oboru = výhodou
- spolehlivost, pozornost, pečlivost
- manuální zručnost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Víte, co je pro Manpower ve světě práce nejdůležitější? Lidé jako Vy!

Staráme se o ně a víme, jak je práce v životě každého důležitá.

Potřebujete poradit? Podělíme se s Vámi o naše znalosti a zkušenosti a poradíme Vám, co je a bude aktuální v současném světě práce.

Hledáte jedničku v oblasti personálních služeb?
Manpower je světovým lídrem v oblasti lidských zdrojů. Naší klíčovou hodnotou je inovace vedoucí k dlouhodobému rozvoji ve světě práce.

Už víte, co budete dělat?
ID: 3081060  Dátum zverejnenia: 10.4.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 27000 - 31000 Kč/měsíc