Se srdcem účetní/účetního!

ManpowerGroup s.r.o.

Místo práce
Praha, Hlavní město Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáme ty správné lidi, kterým bije srdce pro účetnictví! Pokud chceš prorazit v tomto oboru a stát se nedílnou součástí fungující, mezinárodní společnosti, jsi na správném místě!

Budete zodpovědni za přípravu, vedení a kontrolu účetních deníků, rozvah. Budete provádět rekonciliace a řešit různé účetní úkoly. Připravovat měsíční a uzávěrkové reporty atd.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme Vám zázemí známé americké společnosti, mzdu převyšující český standard a bohaté benefity (od klasických stravenek, home office, přes flexibilní pracovní dobu, odpočinkové místnosti až k finanční podpoře Vašeho dalšího rozvoje a vzdělávání...)

Zašlete svůj životopis a všechny další informace Vám rádi sdělíme na osobním pohovoru.

Těšíme se!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Informační technologie, počítačové programování, webové portály

IT company

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Počet let praxe

1

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požaduje prokazatelné zkušenosti s účetnictvím. Dalším požadavkem je výborná angličtina, která je firemním jazykem. Pokud máte vzdělání v oboru financí, účetnictví, ekonomiky bude to jistou výhodou.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Víte, co je pro Manpower ve světě práce nejdůležitější? Lidé jako Vy!

Staráme se o ně a víme, jak je práce v životě každého důležitá.

Hledáte jedničku v oblasti personálních služeb?

Už víte, co budete dělat?
ID: 3025527  Dátum zverejnenia: 21.4.2017