Asistent/ka prodeje

ManpowerGroup s.r.o.

Místo práce
Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Staňte se součástí týmu nejžádanější sportovní lifestylové značky na světě. Máte zkušenost s prodejem v retailu? Baví Vás aktivní komunikace se zákazníky? Jste časově flexibilní?

Pak se nám ozvěte a připojte se do našeho týmu

Co bude Vaším úkolem?
- poskytování servisu zákazníkům, a to v té nejvyšší kvalitě
- práce se zbožím na prodejně – merchandising dle pravidel společnosti
- práce s pokladním systémem
- sledování konkurence a aktivní přístup k aktuálním trendům

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co Vám nabízíme?
- práce na HPP ve stabilní společnosti s globálním zastoupením
- motivační finanční ohodnocení a atraktivní balíček benefitů
- práce na směny – krátký/dlouhý týden
- místo pracoviště v centru Prahy – Praha 1 Náměstí Republiky
- nástup IHNED!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Jiné neuvedené oblasti

x

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity

Jazykové znalosti

Český jazyk - Expert (C2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Jaké očekáváme zkušenosti?
- zkušenost na obdobné pozici v retailu, zkušenosti v oblasti oděvů/obuvi výhodou
-základní komunikativní znalost anglického jazyka
-příjemné vystupování
-časovou flexibilitu, motivaci, týmového ducha, vysoké pracovní nasazení, chuť stále na sobě pracovat, kreativitu

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Víte, co je pro Manpower ve světě práce nejdůležitější? Lidé jako Vy!

Staráme se o ně a víme, jak je práce v životě každého důležitá.

Potřebujete poradit? Podělíme se s Vámi o naše znalosti a zkušenosti a poradíme Vám, co je a bude aktuální v současném světě práce.

Hledáte jedničku v oblasti personálních služeb?
Manpower je světovým lídrem v oblasti lidských zdrojů. Naší klíčovou hodnotou je inovace vedoucí k dlouhodobému rozvoji ve světě práce.

Už víte, co budete dělat?
ID: 3019334  Dátum zverejnenia: 19.5.2017